Akrep Burcu 2010 Yorumları

Akrep Burcu 2010 Yorumları

Eğlence dolu bir yıla hoş geldiniz! Yılın büyük bir bölümünü Balık burcunda Beşinci evinizde geçirecek olan Jüpiter sayesinde sosyal hayatınız son derece hareketli olacak. Jüpiter dokunduğu her şeyi genişleten bir gezegendir. Dolayısıyla 2011 yılı aynı zamanda hem bir ilişkisi olanlar hem de bekârlar için romantik bir yıl olacak. Muhtemelen kendilerine bir sevgili arayan Akrepler pek çok seçeneğe sahip olacaklar.

Uranüs 28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Koç burcunda, Altıncı evinizde transit halinde olacak. Bir veya birkaç iş değişikliği söz konusu olabilir. Hatta önümüzdeki yedi yıl boyunca bu ihtimal çok güçlü olacak. En sonunda evden çalışmanız söz konusu olabilir. Tüm bu değişikliklerin sebebi şirket kararları olabilir fakat daha çok sizin kendi verdiğiniz kararlar olacakmış gibi görünüyor. Yine de, kendiniz için en ideal pozisyonu bulma arayışı içerisindeyken sık sık iş değiştirmemeye çalışın çünkü en ideal iş diye bir şey gerçekte yoktur.

Satürn yine Uranüs ile aynı hizaya gelecek fakat bu sefer bu dizilim Altıncı/On ikinci ev ekseninizde gerçekleşecek. Dolayısıyla, iş hayatınızda istikrarsızlık meydana gelebilir. Ayrıca, perde arkasında neler olup bittiğini anlayabilmek için gözünüzü kulağınızı dört açmanızda, altıncı hissinizi kullanmanızda fayda var. Sırlarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizli tutmalısınız.

Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız 2010 sizin şanslı yılınız olabilir. Ayrıca çocuk sahibi olan Akrepler bu yıl çok mutlu ve gururlu anlar yaşayabilirler. Öte yandan, sevdiklerinizi şımartma eğiliminiz çok güçlü olacak. Bu nedenle, yıla bir bütçe yaparak başlamanızda ve o bütçeye sadık kalmanızda yarar var.

Aile ilişkilerini bu yıl her yönüyle yaşayacaksınız. Bazı ilişkiler size ilham verecek, bazıları kafanızı karıştıracak veya sizi hayal kırıklığına uğratacak. Aile ilişkileri dünyanın küçük bir modeli gibidirler ve insan doğasını anlamanıza yardımcı olurlar. Çocuklarınız kaç yaşında olursa olsun, onların hayatına her zamankinden daha fazla dâhil olacaksınız. Onları cesaretlendirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Emin olun verdiğiniz destek onlar için sandığınızdan çok daha değerlidir.

Üçüncü ev, kardeşlerinizle ve komşularınızla ilişkilendirilir. Bu insanlarla her zamankinden daha fazla bir araya geleceksiniz. Ayrıca, yaşadığınız çevreyi geliştirmek için bir kampanya veya proje başlatabilirsiniz. Değişime ve ilerlemeye aracılık eden bir kişi olarak çabalarınız gelecekte çok defa ödüllendirilecektir. Buna ek olarak, insanları bire bir etkileyecek bir pozisyonda olacaksınız. Bir fark yaratan ve sonunda birilerinin hayatını olumlu yönde değiştiren bir önder olabilirsiniz.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010akrep 2010