Yay Burcu 2010 Yorumları

Yönetici gezegeniniz Jüpiter'in Balık burcunda, Dördüncü evinizde bulunmasının etkisiyle evde daha fazla vakit geçirmek isteyecek ve bundan keyif alacaksınız. Dolayısıyla, 2010 yılı evinizin hem içini hem dışını düzenleyip şekle sokmak ve ailenizi, arkadaşlarınızı sık sık evinizde ağırlamak için mükemmel bir yıl olacak. Bu yıl ailenizle çok güzel ilişkiler kuracaksınız. Ayrıca akrabalarınızla vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Jüpiter Onuncu evinize girecek. Kariyer alanında ve genel anlamda hayatınızda çok büyük adımlar atabileceksiniz.

7 Nisan – 20 Temmuz tarihleri arasında Satürn Başak burcuna geri dönüp son kez kısa bir ziyaret gerçekleştirecek. Başak burcunda Onuncu evinize yerleşen Satürn, bu burca girdiği 2007 yılından beri kariyerinizi ön plana çıkarıyordur. Dolayısıyla bu birkaç aylık sürenin avantajlarından yararlanarak ya mevcut kariyerinizi sağlamlaştırmalı ya da yeni bir kariyer alanına geçmelisiniz. Eğer başarıyı hak ettiyseniz Satürn sizi ödüllendirecektir.

Satürn yılın geri kalanını Terazi burcunda geçirecek ve 2012 yılının büyük bir kısmını da kapsayan süre boyunca burada kalacak. Hiç şüphesiz, bu süre içerisinde yeni arkadaşlar edineceksiniz. İçlerinden biri ruh eşiniz olabilir veya hayatınıza belli bir amaç için girmiş olabilir. Eski arkadaşlarınızdan bazıları yeniden hayatınıza girebilir. Ayrıca, bazı arkadaşlarınızdan bilinçli olarak uzaklaşabilirsiniz.

Uranüs 28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Koç burcunu, Beşinci evinizi ziyaret ediyor. Bu transit sosyal hayatınızı ve aşk hayatınızı harekete geçirebilir. Ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk (fakat uzun sürmesini beklemeyin) için olduğu kadar aynı anda birden fazla kişiyle flört etmek için de en uygun transitlerden biridir. Beşinci ev aynı zamanda sizin yaratıcılığınızı temsil eden evdir. Dolayısıyla, bireyselliğinizi bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak bir şeyler yapın. Örneğin bir hobi edinin. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyleri yapın.

Bazı Yay burcu mensupları aileye yeni bir üyenin katılacağı haberini alabilirler. Bu muhtemelen sürpriz bir bebek olacak. Bazı Yaylar da yetişkin çocuklarının evden ayrıldığını veya eve döndüğünü ya da üniversite eğitimi için şehir dışına çıktığını görebilirler. Eğer ergenlik çağında çocuklarınız varsa kararlı ve sağlam durmaya kendinizi hazırlayın, çünkü bağımsızlıklarını ve bireyselliklerini her zamankinden daha fazla ilan edecekler. Bu nedenle, hareketlerini, faaliyetlerini yakından takip edin ve daha da önemlisi yapıcı faaliyetler içerisine girmelerini sağlayın. Örneğin yarım günlük bir işte çalışmak veya bir yerde gönüllü olarak çalışmak gibi.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 250 sayfalık ayrıntılı 2010 burç yorumlarımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

burçlar 2010