Oğlak Burcu 2010 Yorumları

Oğlak Burcu 2010 Yorumları

Jüpiter 18 Ocak'ta Balık burcuna Üçüncü evinize giriyor. Bu şans gezegeni yılın büyük bir bölümünü burada geçirecek. Yaz aylarında Koç burcuna kısa bir ziyaret gerçekleştirecek. Jüpiter'in Balık burcunda bulunduğu süre boyunca oradan oraya koşuşturacaksınız. Eğer çocuklarınız varsa hafta sonları onları bir yerlere yetiştirmek için telaş içerisinde araba kullanacaksınız. Üçüncü ev aynı zamanda iletişim evinizdir. Dolayısıyla 2010 yılında tanıdığınız herkesle bir noktaya kadar iletişim halinde olacaksınız.

Hırslı bir Oğlak için yönetici gezegeni Satürn'ün kariyerini temsil eden Onuncu evinde bulunmasından daha büyük bir nimet olamaz. Satürn'ün kariyeriniz üzerindeki olumlu etkileri geçen yılın sonlarında Terazi burcuna girdiğinde başlamıştı. Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde bir yıldız gibi parlama şansınız olacak. Eğer siz de diğer pek çok Oğlak burcu üyeleri gibiyseniz, mücadeleye hazırsınız demektir, çünkü bu fırsat için daha önceden, muhtemelen uzun yıllar boyunca plan yapmış, hazırlanmışsınızdır. Doğal olarak zirveye yükseleceksiniz ve çoğu kez ne zaman bir hamle yapmanız gerektiğini sezgisel olarak bileceksiniz.

Uranüs'ün 28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Koç burcuna, Dördüncü evinize gerçekleştireceği kısa ziyaret ev hayatınıza olan ilginizin artacağına ve aile hayatınızın hareketleneceğine işaret ediyor. Bu süreyi evinizi geliştirip güzelleştirmek, rutin bakım ve onarımları yapmak için kullanın.

Bu yaz en sevdiğiniz ve en rahat ettiğiniz yer eviniz olacak. Kariyerinizle ilgili sorumluluklardan ve stresten uzaklaşıp dinlenmek için evinize sığınacaksınız. Fiziksel anlamda bir yerlere giderek tatil yapmak yerine evinizde bir yolculuğa çıkmayı düşünün. Muhtemelen daha çok hoşunuza gidecek.

Uranüs 28 Mayıs – 14 Ağustos tarihleri arasında Koç burcunu ziyaret ettiğinde evinizi ve ailenizi temsil eden Dördüncü eviniz ön plana çıkıyor. Uranüs'ün buradaki varlığı, bu yıl gerçekleşmeseler bile ev hayatınızdaki değişikliklerin habercisidir. Ne olursa olsun, değişiklik veya değişim isteği 2010 yılında aklınızdan öylesine geçen bir fikir şeklinde bile olsa ortaya çıkacak. Bu transiti en iyi şekilde kullanmanın yollarından biri evinizi geliştirmek ve güzelleştirmektir. Bu yıl veya önümüzdeki yıllarda başka bir yere taşınabilirsiniz.

Pluto 2024 yılına kadar Oğlak burcunda olacak. Bu nedenle, etkilerini Güneşinizle bağlantı kurana kadar tam anlamıyla hissedemeyebilirsiniz. Yine de, bu güçlü gezegen bu yıl hayatınızı bir şekilde etkileyecek. En azından yakın çevrenizde meydana gelen olaylar aracılığıyla etkileyecek. Etrafınızda neler olup bittiğini, Pluto'nun diğer insanları ve genel anlamda dünyayı nasıl etkilediğini gözlemleyin.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010oğlak 2010