Kova Burcu 2010 Yorumları

Kova Burcu 2010 Yorumları

18 Ocak'ta cömert Jüpiter Balık burcuna, kişisel kaynaklarınızı yöneten İkinci evinize girdiğinde para ön plana çıkıyor. Bu transit 2010 yılında banka hesap bakiyenizi arttırma potansiyeline fazlasıyla sahiptir. Dolayısıyla olumlu düşünün ve bolluğu, bereketi kendinize çekin. Ne var ki, Jüpiter burada bir zorluğu da beraberinde getiriyor: para harcamak. Eğer dikkatli olmazsanız harcamalarınız da en az geliriniz kadar (hatta daha) hızlı bir biçimde artabilir. Önce birikim yapın ve birikmiş borçlarınızı ödeyin.

İkinci evde bulunan Jüpiter aynı zamanda sizi maddesel dünyanın ötesine bakmak konusunda cesaretlendirir. Nelere değer verdiğinizi sizin için en önemli şeyin ne olduğunu tanımlayın. Daha sonra bu bilgiyi hayattan istediğiniz şeyi elde etmenizi sağlayacak bir plan yapmak için kullanın.

Dokuzuncu eve yerleşen Satürn bilgi ve eğitimi vurgular. Bu nedenle, akademik bir dereceyi tamamlamayı veya böyle bir dereceye başlamayı ya da kendi kariyer alanınıza yönelik uzmanlık ve sertifika programlarına katılmayı ciddi bir biçimde düşünmelisiniz. Evet, bu boş zamanlarınızdan feragat etmeyi ve bağlılığı gerektiren bir uğraştır fakat Satürn kariyerinizi temsil eden Onuncu evinize girdiğinde çabalarınız kesinlikle karşılığını alacaktır. Şimdi yaptığınız her şeyin meyvelerini daha sonra toplayacaksınız.

Eşinizin akrabalarıyla sorunlar yaşayabilirsiniz ya da bir akrabanızın işleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı Kovalar iş seyahatleri nedeniyle evlerinden uzun süre ayrı kalabilirler. Ayrıca, ailenizden birinin sizin yardımınıza ihtiyaç duyması da sizi evinizden uzun süre uzaklaştırabilir.

Zodyak'ın en yavaş hareket eden gezegeni Pluto 2024 yılına kadar Oğlak burcunda On ikinci evinizde bulunacak. Pluto'nun kişisel yenilenmeyi temsil eden evinizdeki etkisi bilinçaltınız aracılığıyla faaliyet göstereceği için hemen göze çarpmayacak fakat çok güçlü olacak. Hatta Güneşinizle bağlantı kurduğu yıl boyunca çok daha belirginleşecek. Hatıralar, pişmanlıklar ve çözümlenmemiş sorunlar bir amaç için yeniden su yüzüne çıkacak: onları görebilmeniz ve çözümleyebilmeniz için. Bunlardan bazıları olumlu bazıları da olumsuz bir nitelik taşıyacak. Yine de, hepsinin mevcut yaşamınız çerçevesinde bir anlamı olacak. Artık tüm bunlarla daha iyi başa çıkabileceksiniz, çünkü aradan geçen yıllar size epey hayat deneyimi kazandırdı.

Stresli durumlarda, özellikle başkalarını da kapsayan stresli durumlarda nasıl tepki verdiğinizi inceleyin ve tepkilerinizin ardında yatan nedenleri deşifre edin. Bunu yaparak kendinizle ilgili çok daha fazla şey öğrenebilirsiniz ve böylece hem dış dünyada hem de kariyer yaşamınızda daha verimli ve etkin olabilirsiniz.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi 2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010kova 2010