Balık Burcu 2010 Yorumları

Balık Burcu 2010 Yorumları

Balık burcundaki Jüpiter sayesinde bu yıl şans sizden yana olacak. Jüpiter'in burcunuza girmesi On iki yılda bir gerçekleşen bir olaydır ve iyi şansı, iyimser bir heyecanı ve coşkuyu da beraberinde getirir. Şansın sizden yana olmasıyla hayatınızda her şey her zamankinden daha iyi gidecektir. Fakat Jüpiter aynı zamanda genişlemenin gezegenidir. Bu yüzden,sağlıklı bir beslenme programına bağlı kalın, düzenli olarak spor yapın ve böylece kilo alma riskinizi en aza indirin.

Jüpiter'in burcunuzdaki transiti aynı zamanda sizin için yeni bir kişisel büyüme ve gelişim sürecinin başlangıcına işaret eder. Bu yıl kendinizle ilgili öğreneceğiniz her şey önümüzdeki on bir yıl boyunca çok işinize yarayacaktır. Kendinize yeni bir kişisel mevki belirleyin ve onu dış dünyada kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek ve statünüzü yükseltmek için en iyi ne şekilde kullanabileceğinizi düşünüp bulun. Yıldız gibi parlama şansınızı değerlendirin!

Sekizinci evde bulunan Satürn'den faydalanmanın en iyi yollarından biri birikmiş borçları ödemek ve daha fazla borca girmekten kaçınmaktır. Eğer borç sorununuz varsa, kredi kartı borçlarınızı ve diğer tüketici kredisi borçlarınızı 2012 (veya öncesi) itibariyle sıfırlamak üzere planlar yapın ve bu planları uygulamaya koyun. Çünkü 2012 de Satürn Akrep burcuna geçecek. Nakit ödeme yapın, para biriktirin ve imkânlarınızın ötesinde değil, gerisinde yaşamak gibi yeni bir alışkanlık edinin. Bunu yaparsanız Satürn sizi ekonomik güvence ve yüksek kredi notu ile ödüllendirecektir.

Jüpiter ve Satürn gibi Uranüs de bu yıl iki burcu ziyaret edecek. Uranüs Balık burcundan Koç burcuna geçecek.

Yılın büyük bir bölümünü burcunuzda geçirecek olan Uranüs kişisel değişimi gündemde tutmaya devam ediyor. Eğer bu süreci henüz tamamlamamışsanız şimdi tam zamanı. Öte yandan, bu süreci tamamlamak yerine, 2003 yılında Uranüs Balık burcuna girdiğinden beri gerçekleştirdiğiniz büyümeyi ve kazandığınız olgunluğu daha iyi yansıtmak için ikinci tura başlayabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında, bu ikinci tur, daha sağlıklı bir beslenme alışkanlığı ve düzenli olarak spor yapma alışkanlığı kazanmak ve bu sayede her güne güçlü ve zinde başlamak şeklinde yorumlanabilir.

Bu yıl, Neptün samimi bir ilişkinizde her şeyin yolunda gittiği yanılgısına kapılmanıza veya gözle görülür bir biçimde ortada duran şeyleri görmezden gelmenize yol açabilir. Fakat gerçeklerden kaçabilmeyi umduğunuz zamanlarda bile hayal gücünüzün sizi alıp başka yerlere götürmesine izin vermemelisiniz. Ayrıca Neptün' ün aynı zamanda inanç ve maneviyatın gezegeni olduğunu unutmayın. Kendinize ve kendi kimliğinize, güçlü yönlerinize, yeteneklerinize inanın.

Aralık 2009 © Yorumcu.com

* 2010 burç yorumları kitabımız için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astroloji rehberi2010burç yorumları 20102010 yorumlarıburçlar 2010balık 2010