Astroloji'de Öngörü Yöntemleri ve En İyi Zamanları Belirleme

Astroloji'de Öngörü Yöntemleri ve En İyi Zamanları Belirleme
Ay takvimi
Yükleniyor...
Astroloji'de olaylar, yerler, insan ilişkileri ve temel olarak kişisel doğum haritaları için dört öngörü yöntemi bulunur: Güneş Dönüşleri ve Ay Dönüşleri (Dönüşler), İlerletmeler, Saatlik Astroloji ve Transitler.

Bu öngörü yöntemlerine ek olarak, zamanın kalitesini belirleyen çok sayıda kadim teknik mevcuttur. Öngörü yöntemlerini zamanın kalitesini belirleyen tekniklerle birlikte kullandığınızda olumlu sonuçlar elde etmek mümkündür.

Transitler tüm öngörü yöntemleri arasında tartışmasız en popüler olanıdır. Doğum haritanızı Astroloji'de yaygın kullanılan bir teknik ile analiz ederek, gelecekteki önemli tarih aralıklarını belirler ve bu dönemler için Astrolojik öngörülerde bulunur.

Uygun Zamanlar, arkadaşlık, evlilik, çocuklar, sağlık ve tıbbi işlemler, kişisel bakım gibi onbeş farklı konuda hayatınızda olumlu gelişmelere öncülük edecek fırsat dönemlerini belirlemenizi sağlayan bir rehberdir.

Gezegensel Saatler, herhangi bir olayı – toplantı, evlilik, seyahat, ev alma – gerçekleştirmek için en uygun zamanı belirlemenizi sağlar.

Ay Takvimi ile hayatınızdaki çok sayıda unsuru etkileyen Ay'ın evrelerini, burç değiştirdiği tarihleri, yorumlarını, boşlukta olduğu dönemleri ve Ay tutulmalarını izleyebilirsiniz.

Ay Tutulmaları ile herhangi bir tarih ve yer için Ay Tutulmaları Listesi ve Ay Tutulması Tarihlerini görebilirsiniz.

Ay Evresi, doğduğunuz veya dilediğiniz bir tarih için Ay evresini belirleyip bu evreye göre kişilik yorumunu verir.

Harita Sentezi, herhangi bir gezegensel sıralanışın (Yıldız Haritası) hangi tarihte gerçekleşeceğini kolayca belirlemenizi sağlar.

Astroloji Zarları şu anda içinde bulunulan durum veya gelecek hakkında öngörüde bulunarak sorularınıza yanıtlar verir.

Transitler Nedir?

Transitlerin Anlamı Astrolojide “Transit” kelimesi, şu anda gökyüzünde olan gezegenlerin yerleri ve bunların doğum haritanız ile ilişkilerini anlatır. Transitler, kendinizi bulabileceğiniz mevcut durumun çok önemli göstergeleridir. Neyin içine doğru girdiğinizi gösterebilecek iç güdüye sahiplerdir. Genel olarak gelecek hakkında astrolojik öngörülerde bulunmamıza yardımcı olurlar.

Transitler hakkında altta Yazılar bölümünde ayrıntılı bilgiler bulabilir, kavramlar ve teknik terimler için Astroloji Rehberi® ve Astroloji Sözlüğü sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Astrorehber® Öngörü Raporları

Astrorehber® Astroloji Raporları Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den gelecek kategorisinde Astroloji Öngörü Raporlar satın alabilirsiniz. Bilgi ve örnek raporlar için tıklayın.

Yazılar

Etiketler