Türkiye'nin Astroloji Yazılımı Astrorehber® Hakkında

Astrorehber® - Türkiye'nin İlk Astroloji Yazılımı Astroloji raporlarıAstrorehber®, Yorumcu'nun kurucusu, yazılım mühendisi ve Astroloji araştırmacısı Altan Yıldız tarafından geliştirilerek 2000 yılında yayına alınan Astroloji yazılımıdır.

Türkiye'de geliştirilmiş ilk ve tek Astroloji yazılımı özelliği olan Astrorehber, gezegen ve evlerin derece ve pozisyon hesabı, doğum haritası analizi, doğum haritası sentezi, transit analizi, gezegensel saatler, Ay dönüşleri, Ay takvimi, Boşluktaki Ay zamanları, Ay tutulmaları, Ay evreleri vb. birçok karmaşık ve elle gerçekleştirilmesi güç astrolojik hesaplamayı yerine getiren benzersiz bir yazılımdır.

Başta Astroloji bölümü olmak üzere Yorumcu'nun farklı bölümlerindeki birçok servis Astrorehber altyapısını kullanmaktadır.

Doğum Haritası, iki kişinin (örneğin siz ve partneriniz) doğum haritalarının bileşiminden oluşan Birliktelik Haritası ve gelecekteki etkiler ve olaylar hakkında öngörülerde bulunabilen Transit Haritası raporu hazırlayabilen Astrorehber'den yedi farklı Astroloji raporu satın alabilirsiniz.

PDF formatında çevrimiçi oluşturulan Astroloji raporunuzu siparişinizden sonra hemen indirip okuyabilirsiniz.

• Rapor seçeneklerini ve örneklerini görmek ve ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

• Astrorehber® ile ilgili merak ettikleriniz ve sorularınız için Astrorehber yardım sayfalarını inceleyebilirsiniz.