BabyPlan® Cinsiyet Öngörü Sistemi - Bebek Cinsiyeti Belirleme

BabyPlan® Cinsiyet Öngörü Sistemi bebeğinizin cinsiyetini belirlemeye yarayan bir hesaplama aracıdır.
Bilgi girişi için oturum açmalısınız.
Öngörülen cinsiyet  
Öngörülen doğum tarihi  
Doğum tarihi Değiştir   
Doğum saati  
Hamilelik tarihi (*)   
Hamilelik saati (*)  
Hamilelik süresi (**) gün
 
SERVİSİMİZİ KULLANMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ NOTLARI VE YARDIM SAYFALARINI LÜTFEN OKUYUN

BabyPlan®Annenin doğum tarihi ve saati ile gebeliğin gerçekleştiği gün ve saat önemlidir. Farklı gün ve saatler için tüm hesapları otomatik yapan diğer bebek cinsiyeti belirleme servisimizi kullanabilirsiniz.

(*) Hamilelik tarihi, son adet tarihinin (SAT) ilk gününe adet döngü uzunluğunuzun (bilmiyorsanız tıklayın) yarısı eklenerek yaklaşık olarak bulunabilir. 28 günde bir düzenli adet gören bir kadının adet gördüğü ilk günden sonraki 14. gün muhtemel ovulasyon günüdür ve bu ayda bir kez olur. Bu tarihten üç gün önce ve bir gün sonraki aralığı kapsayan günlerde de (adet düzeniniz ile ilgilidir) hamile kalınabilmektedir. Ancak yine de bu dönemdeki bir ilişkide, bir kadının gebe kalma şansı yalnızca %30'dur. Olası adet tarihinden 14 gün öncesi, hamile kalma olasılığının en yüksek olduğu gündür.

Eğer adet döngülerinizin uzunluğu 21 günden daha kısa, 35 günden uzun sürüyorsa bu döngülerinizde ovulasyon olmadığı anlamına gelebilir. Böyle bir durum söz konusu ise jinekolojik değerlendirme için doktorunuza başvurmalısınız.

(**) Hamilelik süresi bebeğin öngörülen doğum tarihi ve burcunun belirlenmesi için kullanılmaktadır, cinsiyeti etkilemez.

BabyPlan® ile ilgili sorularınız için yardım sayfamızı inceleyebilirsiniz.
• Babyplan.com.tr
bebek cinsiyeti, bebek cinsiyeti takvimi, bebek cinsiyeti tablosu, bebek cinsiyeti belirleme, bebek cinsiyeti hesaplama, gebelik cinsiyet hesaplama, bebek cinsiyeti tahmini, bebek cinsiyeti seçimi, bebek cinsiyeti testi, bebek cinsiyeti belirleme yöntemleri, bebek cinsiyeti hesaplama yöntemleri, bebek cinsiyeti ne zaman belli olur, çin takvimi, çin falı bebek cinsiyeti, nasıl kız bebek olur, nasıl erkek bebek olur