Türkiye'nin İlk İsim Analizi Yazılımı Akrofonoloji®

Türkiye'nin İlk İsim Analizi Yazılımı Akrofonoloji®

1999 yılında isimlendirerek geliştirdiğimiz Akrofonoloji®, isimlerdeki enerji kalıplarının sizi ve çevrenizdekileri nasıl etkilediğini anlamanızı sağlar. Alfabedeki her harfin karakter özelliklerine, kişisel niteliklere, insani istek ve arzulara, ihtiyaçlara ve eğilimlere karşılık geldiği şekliyle anlamlarını öğrenmenize yardımcı olur.

İsminizin tıpkı burcunuz gibi yorumlandığı Akrofonoloji® tekniğimizde, alfabedeki her harf zodyaktaki burçlarla ilişkilendirilebilen bir enerji titreşimine karşılık gelir. Uzaydaki seslerin incelenmesi anlamına gelen Akrofonoloji®, Astroloji'nin başka bir dili gibidir. Gezegenlerle alfabedeki harfler arasında temel bir ilişki bulunmaktadır.

Profesyonel analizlerimizde harfler, harf ve ses grupları ile Astroloji'den yararlanıyoruz. Geliştirdiğimiz ileri düzey Akrofonoloji® algoritmaları ile isminizin size sağladığı enerjileri belirliyor ve yorumluyoruz. İsminizin Akrofonoloji® tekniğimiz ile ayrıntılı analizini buraya tıklayıp öğrenebilirsiniz. İsminizin temel analizini ise buraya tıklayıp öğrenebilirsiniz.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

akrofonolojiisim analiziisimlerin enerjisi