Alçalan Burç Yorumları

Alçalan Burç Yorumları

Astroloji'de burçlar kuşağını oniki bölüme ayıran alanlar (evler) vardır. Bu alanların her biri insan hayatındaki gelişimi anlatmaktadır. Astrolojik evlerde 7. evin başlangıç çizgisi ile belirlenen alçalan burç, evlilik partnerini, evliliğin getirilerini ve birlikteliğin uyumunu tanımlar. Başkaları ile ikili ilişkilerinizi ve başkalarının tepkilerini belirtir. Evlilik veya ilişki burcu olarak da bilinir.

Bir doğum haritasında alçalan burç, yakın dostluklar, toplumsal ilişkiler, yasal olaylar, anlaşma ve sözleşme yapma ile de ilgilidir. Sosyal ilişkileri ve yasal olayları etkiler. Benzer şekilde işbirliği yapılacak ortağın tipini de bu burç belirler.

Alçalan Burç, Astroloji'de doğmuş olduğunuz zaman ve yerin konumuna göre Güneş'in o gün itibariyle battığı yerdeki noktadır. Doğum yeri ve zamanı alçalanın hangi burç olacağını belirler. Ekliptiğin Dünya çevresindeki turu 24 saat olduğu için, alçalan burç ortalama her 2 saatte bir burç değiştirir. Yani matematiksel açıdan alçalan burç yaklaşık iki saatte bir değişir.


Alçalan Burcunuzu Nasıl Bulacaksınız?
Alçalan burcun (7. ev çizgisi) belirlenmesinin en doğru yolu, o kişi için bir doğum haritası çıkartmaktır. Alçalan burcunuzu aşağıdaki servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Alçalan burç
Doğum haritası
Yıldız haritası

Alçalan Burç Yorumları
KoçBoğaİkizler
YengeçAslanBaşak
TeraziAkrepYay
OğlakKovaBalık

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

alçalan burçalçalan burç hesaplamaalçalan burç bulma