Bebeklerde Yükselen Burç

Bebeklerde Yükselen Burç

Bebeğinizin kişisel horoskopu – kesin doğum tarihi, saati ve yerine göre hesaplanan astrolojik harita - bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamanız için size çok önemli ipuçları verir ve her bebek için en uygun beslenme ve bakım yöntemlerini anlamanıza yardımcı olabilir.

Bir horoskoptaki Güneş Burcu, Ay Burcu ve Yükselen Burç, kişiliğin önemli bir bölümünü oluşturan üç temel işarettir. Yükselen veya yükselen burç dış dünyaya nasıl bir giriş yaptığımızı veya kendimizi nasıl sunduğumuzu, dolayısıyla görüntümüzü ifade eder. Başkalarının bizi tanımasını sağlayan o bize özgü hareket, markamız, kendimizi gösterme biçimimiz yükselenimiz tarafından temsil edilir. Kendimizi ifade etme veya sunma biçimimizi temsil eden yükselen, doğum haritasındaki en kişisel alan olarak kabul edilir, çünkü doğduğumuz ana bağlı olarak belirlenir.

Eğer tam olarak ne zaman, saat kaçta doğduğumuzu bilmiyorsak yükselen burcumuzu da bilemeyiz. Yükselen burç doğum saatinizden uzak olan her 4 dakikalık zaman birimi için yaklaşık 1 derece, ve yine yaklaşık her 2 saat için bir burç değiştirir.

Bebeğinizin yükselen burcunu belirlemenin en doğru yolu doğum haritasını çıkartmaktır. Aşağıdaki Astroloji uygulamalarımızdan bebeğinizin haritasını çıkartıp yükselen burcunu kısa yorumu ile öğrenebilirsiniz.

Yükselen burç
Doğum haritası
Yıldız haritası

Bebeğinizin Doğum Haritasını Yorumluyoruz
Ebeveynler için sunduğumuz Astroloji raporu olan Astrorehber Genç Portre, çocuğu sürekli öğrenen bir varlık olarak ele alarak, hayatı boyunca karşılaşacağı zorluklarla başarılı bir biçimde mücadele edebilmesi için ihtiyacı olan belli nitelikleri vurguluyor.

Benzersiz Astroloji yazılımımız Astrorehber, birkaç dakika içinde çocuğunuzun doğum haritasını hazırlayıp analiz ederek, onu anlamanız ve büyürken karşılaşacağı problemlerin üstesinden gelmesi için ona ne şekilde destek olabileceğinizi bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberbebek yükselen burçbebek horoskopubebek doğum haritası