Gökyüzü Ortaklıkları

Gökyüzü Ortaklıkları

Doğduğunuz anda, Koç ile başlayıp Balık ile sona eren ve burçlar kuşağı (Zodyak) dediğimiz, Güneş'in 1 yıl boyunca gökyüzünde çizdiği sanal yörünge üzerinde, Güneş, Ay ve diğer 8 gezegen özel birer konumda bulunur.

Bir daha asla tekrarlanmayacak olan bu özel gökyüzü resminin sembolik bir şema üzerinde gösterilmesine Doğum Haritası (Horoskop) adını veririz. Bu harita sadece sizin kişisel özellik ve niteliklerinizi değil, aynı zamanda bağlantı kurduğunuz kişileri ve etkilendiğiniz insanları da temsil eder.

Astroloji'de iki kişinin uyumunu sadece Güneş burçlarının uyumu ile açıklamak çok yetersiz kalır. Gerçek bir analizde, kişilerin doğum haritaları birleştirilerek (Kompozit Harita) ve yan yana getirilerek (Eşleşim Haritası) ayrı ayrı incelenir. Sitemizdeki İlişki Haritası ve Sinastri Haritası servislerimizde her iki tekniği uyguladık. Ayrıca Astrorehber servisimizden bu teknikleri içeren Astroloji raporları satın alabilirsiniz.

Astroloji akıllıca uygulandığında, aşk ve sevgi konusunda, ilişkilerinizi geliştirmenizde ve uygun eşi seçmenizde en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. Ancak, madalyonun diğer tarafında, astrolojik açıdan bir beraberliğe baktığımızda, ne kadar mutlu ya da mutsuz olursanız olun aşk zorlu bir karttır.

Doğum haritaları ne kadar uygun görülürse görülsün, hiçbir yakın ilişki sevgi olmadan bir yıldan fazla sürmez. Eğer yalnızsanız, Astroloji uzun vadede gereksinimlerinizi ne tür insanların karşılayabileceğinize yardımcı olur. Şu anda aşıksanız, siz aşkınızı bir hazineye dönüştürürken, Astroloji burada şefkat, şurada güç, bu alanda inceleme, şu alanda eşinizle ilgili sorular sunarak sizi yönlendirir ve bu duyguları geliştirmenize yardımcı olabilir.

Astroloji tüm bunları yapabilir. Ancak, sevmeyi siz kendi başınıza yapmak zorundasınız.

Aşağıda gökyüzü ortağınızı bulmanız veya daha iyi tanımanızda size önemli ipuçları vereceğini düşündüğümüz Astroloji yazılarımızın bağlantılarını veriyoruz.

Astrorehber Birliktelik: Kompozit Harita İle İlişki Analizi
Tanıştığınız Güne Göre İlişkinizin Burcu
İlk Buluşma Haritaları
Evliliklerin Ay Burçları
Balayı Rehberi
Çekim Burçları
Burçların Uyumu
Burçların Uyum Tablosu
Astroloji ve Mutluluk
Ay Burçları (Duygusal Yapı)
Yükselen Burçlar (Sosyal Maske)
Doğum Haritanızda Aşkın Yeri
İlişkiler ve Astrolojik Yansımaları
Mutfaktaki Adam ve Ona Eşlik Eden Ay

Onun Şifresi
Onun Yaşam Parolası
Onu Daha Yakından Tanıyın
Onu Etkilemenin Yolları
Ona Göre Cinsellik
Ona En Uygun Saç Modeli
Ona Uygun Çiçek
Ona Uygun Hediye
Ona Uygun Taşlar
Ona Uygun Tatil

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberilişkiler astrolojisiaşk ve sevgimutluluk