Astrorehber Transitler Astroloji Raporu - Rapor Oluşturma

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu - Rapor Oluşturma

Türkiye'nin ilk Astroloji yazılımı Astrorehber® tarafından üretilen Astrorehber Transitler Astroloji Raporu, çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip Dünya standartlarının üzerinde benzersiz bir rapordur.

Astrorehber® Astroloji raporları siparişten sonra hesabınızda 12 ay boyunca saklanmaktadır. Raporların özellikleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Analizin odaklandığı gezegenlerin seçimi ile 5 farklı rapor elde edilebilmektedir. Aşağıda raporların tüm özelliklerinden yararlanılmasını sağlamak amacıyla rapor oluşturma ve indirme konusunda bir rehber bulunmaktadır.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 1

1. Kart Rengi: Rapordaki doğum kartının rengini seçmenizi sağlar.

2. Kart Biçimi: Rapordaki doğum kartının biçimini seçmenizi sağlar.

3. Yazı Tipi: Raporun yazı tipini seçmenizi sağlar.

4. Astroloji Eki: Temel Astrolojii bilgileri içeren bir kitapçıktır. Raporunuza isteğe bağlı olarak ekleyebilirsiniz.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 2

1. Tarih Sırası: Transit tarihlerinin sıralanmasını artan veya azalan olarak seçmenizi sağlar.

2. Açı Payı: (Orb) Bu seçeneği 2 derece olarak değiştirdiğinizde transit etkilerin zayıf olarak başladığı ve sonlandığı dönemleri görebilirsiniz.

3. Transitler: (Raporlar) Bu seçenek ile aşağıdaki raporları elde edebilirsiniz. Ay Transitleri sadece ilk raporda yer almaktadır.

Kısa: Güneş, Merkür, Venüs ve Mars Transitleri.
Uzun: Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluto Transitleri.
Kısa & Uzun: Güneş, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluto Transitleri.
Ay: Ay Transitleri.
Doğum Günü: Doğum Günü Transitleri.

4. Tarih Aralığı: Rapor oluşturma sayfasında analiz aralığı değiştirilebilir. Örneğin tarih barı üzerindeki kutuları doğum gününüzden birkaç gün öncesi ve sonrasını seçip rapor oluşturduğunuzda sadece doğum gününüze odaklı transitlerinizi görürsünüz. Örnekte 1 Şubat 2011 - 15 Mart 2011 tarih aralığı seçilidir. Rapor bu aralıktaki transitlerin belirlenmesi ile oluşturulur. Okuma ve kullanım kolaylığı için bu özelliği kullanarak raporları 3 veya 4 aylık dönemlere bölerek indirmenizi öneriyoruz.

Seçenekler işaretlenip Rapor butonuna basıldığında aşağıdaki diyalog belirir. Bu aşamada Başlat butonuna basmadan önce diyalog kapatılıp seçenekler değiştirilebilir.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 3

Başlat butonuna basıldığında aşağıdaki rapor oluşturma diyalogu belirir ve Rapor işaretlenen seçeneklere göre oluşturulmaya başlar.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 4

Rapor oluşturma işlemi tamamlandığında aşağıda diyalog belirir. Buradan raporunuzu indirebilir, QR kod ile farklı bir cihazda açabilir, e-postanıza yönlendirebilir ve doğum kartını tek başına resim olarak indirebilirsiniz.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu İndirme - 1

1. E-postama Gönder Raporu e-postanıza gönderir. 5 farklı raporunuz bulunmaktadır. Her bir rapor seçenekleri ayarlanarak ayrı ayrı oluşturulup e-postanıza iletilebilir.

2. Doğum Kartı Astrorehber® tarafından çizilen renkli doğum kartının tek başına indirilmesini sağlar.

3. İndirme: Raporun kullanılan cihazda açılmasını sağlar.

4. QR Kodu: Raporun farklı bir mobil cihaza kolayca transfer edilmesini sağlar.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu İndirme - 2

• Astrorehber Transitler Astroloji Raporu sitemizde 24 Ekim 2006 tarihinden beri sunulmaktadır. Astrorehber son güncellemelere Astrorehber Duyurular sayfasından ulaşabilirsiniz.

Astrorehber Hakkında
Astrorehber® Türkiye'nin ilk Astroloji yazılımıdır. Yetişkinler, çiftler ve çocuklar için, doğum, ilişki ve gelecek kategorilerinde; iki temel ve altı profesyonel olmak üzere toplam sekiz farklı Astroloji raporu hazırlayabilmektedir.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehbertransit raporuastroloji raporu