Türkiye'nin İlk Astroloji Yazılımı Astrorehber®

Türkiye'nin İlk Astroloji Yazılımı Astrorehber®

Türkiye'de geliştirilmiş ilk ve tek Astroloji yazılımı olan Astrorehber® yetişkinler, çiftler ve çocuklar için, doğum, ilişki ve gelecek kategorilerinde; iki temel ve altı profesyonel olmak üzere toplam sekiz farklı Astroloji raporu hazırlayabilmektedir.

Başta Astroloji bölümü olmak üzere Yorumcu'nun farklı bölümlerindeki birçok servis (örneğin Transitler, Doğum Haritası, Ay Takvimi vb) Astrorehber® altyapısını kullanmaktadır.

Astrorehber®, gezegen ve evlerin derece ve pozisyon hesabı, doğum haritası analizi, doğum haritası sentezi, transit analizi, gezegensel saatler, Güneş dönüşleri, Ay dönüşleri, Ay takvimi, Boşluktaki Ay zamanları, Ay tutulmaları, Ay evreleri vb. birçok karmaşık ve elle gerçekleştirilmesi güç astrolojik hesaplamayı yerine getiren benzersiz bir yazılımdır.

Doğum, ilişki ve gelecek konularına odaklı Astroloji raporları üreten Astrorehber®'den PDF formatında oluşturulan raporunuzu siparişinizden hemen sonra indirip okuyabilirsiniz.

Astrorehber® hakkında daha fazla bilgi için Astrorehber® ve Yardım sayfalarını inceleyebilir, rapor seçeneklerini marketimizde görebilirsiniz.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

astrorehberastro rehberastroloji programıastroloji raporları