BabyPlan® Cinsiyet Takvimi Sıkça Sorulanlar

BabyPlan® Cinsiyet Takvimi Sıkça Sorulanlar

Cinsiyet takviminde ovulasyon günleri dışındaki günler neden boş?
Takvimde gösterdiğimiz günler dışında normal koşullarda hamile kalamazsınız. Hatta kalp işareti olan günün haricindeki günlerde bile hamile kalma olasılığınız oldukça düşüktür.

Bu nedenle ay içinde sadece hamile kalma olasılığınızın bulunduğu günleri veriyoruz. Hamile kalamayacağınız günleri göstermiyoruz.

Herşeye karşın ay içindeki diğer günleri görmek isterseniz, SAT tarihinizi değiştirerek beşer günlük aralıklarla inceleme yapabilirsiniz.

Bebek cinsiyetini belirlemek için neler yenmeli?
BabyPlan® cinsiyet öngörü servisimiz sadece annenin doğum tarihini ve gebelik tarihini baz alır. Servisimiz açıklandığı şekilde kullanıldığında çok yüksek oranda doğru sonuçlar elde edilmektedir. Yardım sayfalarında konu ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunmaktadır.

Beslenme konusunun bebek cinsiyetine etkisinin yanıtı sitemizdeki servisin verilme biçiminin ve uzmanlık alanımızın dışında kalmaktadır. Beslenme rejimi konusundaki soruların, en doğru bilgiyi edinmek için konu ile ilgili bir doktora/uzmana yöneltilmesini öneririz.

Bebek cinsiyetini belirlemede babanın rolü yok mu?
BabyPlan® cinsiyet öngörü servisimiz sadece annenin doğum tarihini ve gebelik tarihini baz alır. Yöntemimize göre babanın cinsiyet belirlemede rolü bulunmamaktadır.

Servisimiz açıklandığı şekilde kullanıldığında çok yüksek oranda doğru sonuçlar elde edilmektedir. Yardım sayfalarında konu ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunmaktadır.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

babyplanbebek cinsiyeti belirleme