Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirleniyor?

Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirleniyor?

BabyPlan® cinsiyet öngörü sistemi 1982-1984 yılları arasında Yorumcu'nun kurucusu Altan Yıldız tarafından geliştirilmiştir. Çin Takvimi ya da benzer diğer takvimlerle herhangi bir ilgisi yoktur.

"X" (kız) ve "Y" (erkek) kromozomlu spermler değişik elektrik yüklerine yönelme özelliğine sahiptir. Benzer şekilde yumurta zarı da değişken enerjiyle yüklenip "X" (kız) ve "Y" (erkek) kromozomlu spermleri kabul veya red edebilmektedir.

Yumurtanın metabolizması, sahip olduğu elektrik yükünü, belirli zamanlarda "X" kromozomlu spermleri, ve belirli başka zamanlarda da "Y" kromozomlu spermleri kendine çekmek üzere değiştirmektedir.

BabyPlan® cinsiyet öngörü sistemi, belirli bir tarih için yumurta zarının hangi tip spermleri seçeceğini tespit ederek, bebeğin cinsiyeti konusunda öngörüde bulunmaktadır.

Sitemizde 2002 yılından bu yana sunduğumuz cinsiyet belirleme takvimimizi kullanan üyelerimizin geribildirimlerine dayanarak, uygun ve hatasız kullanıldığında servisimizin %90'ın üzerinde doğru sonuç verdiğini söyleyebiliriz.

İnternet'te "yorumcu.com bebek cinsiyeti belirleme" şeklinde arama yaparak, çeşitli site ve forumlarda servisimizi geçmiş yıllarda kullanmış ve olumlu sonuçlar elde etmiş binlerce kişinin servisimiz hakkındaki yazı ve yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bu servisin kullanım koşulları web sitemizin kullanım koşullarına bağlıdır. Yorumcu, servisin doğru olarak kullanılıp kullanılmadığını, ayrıca gebelik sırasında cinsiyeti etkileyebilecek çok sayıda dış etkeni gözlemleyemeyeceği için sonuçların doğruluğunu garanti etmemektedir. Ayrıca servisin kullanım ve uygulanmasından doğan sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

babyplanbebek cinsiyeti belirlemecinsiyet seçimierkek bebekkız bebekaltan yıldız