Cinsiyet Takvimi Kullanıcı Geri Bildirimleri

Cinsiyet Takvimi Kullanıcı Geri Bildirimleri

Aşağıda BabyPlan® cinsiyet belirleme takvimimizden yararlanan üye ve kullanıcılarımızın ilettikleri geri bildirimleri okuyabilirsiniz.


Merhaba sitenizi uzun zamandan beri takip ediyorum yüzde doksan çevremde de doğru çıktı. Tebrik ediyorum güzel bir çalışmada bulunmuşsunuz.

Sitenize göre KIZIM olması gerekiyordu. Bugün ERKEK olduğunu öğrendim. Doğum tarihim 01.11.1980 sat tarihi 27.06.2008 Temmuzda hamile kaldım. Döngüyü 28-30-32 ne hesaplarsanız hesaplayın tamamen kız. Hiç erkek yoktu. Bugün yıkıldım. (Belkide hayırlısı buymuş.) Allah bebeğime sağlık sıhhat versin. Yine de teşekkür ederim.

Sitenize bir arkadaşımın tavsiyesiyle üye oldum. bebek planımızı sitenizin cinsiyet tahminine göre yaptık. Nihayet sonucu bugün öğrendik. Tahminleriniz doğru çıktı bir ERKEK bebeğimiz olacak.

Görümcemin bebeğinin cinsiyetini önceden yorumcu'dan bakıp söylemiştim doğru çıktı. Daha birçok arkadaşımda da denedim doğru cıktı. Şimdi kendim için deneyeceğim umarım istediğim gibi sonuç alırım inşallah Allahın izniyle... Size sonuçları yazarım tekrar. Sevgilerimle.

Cinsiyet belirleme bölümünüzden yararlandım. Bebeğimin cinsiyetinin istediğim şekilde olduğunu öğrendim. Teşekkürler. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Ben 3 aylık hamileyim ve internette dolaşırken sitenizin ismini duydum her anne adayı gibi merak ederek cinsiyet öğrenme testini yaptım ve ERKEK çıktı. Bugün doktora gittim ve doktorda ERKEK dedi sizi tebrik ediyorum.

Merhaba yorumcu 2 tane arkadaşımın bebeğinin cinsiyetini aylar öncesinden söyledim inanmadılar ama 2sininkide doğru çıktı size inanmayanlara duyurulur lütfen inanın herşey Allahtan ama vesilede önemli teşekkürler.

Merhaba yorumcu yine tutturdun komşumuzun bebeğin cinsiyeti sizin siteniz sayesinde ben onlara aylar öncesinden söylemişdim onlar ERKEK derken ben KIZ olduğunu söylüyordum dün doktora gittiler KIZ olduğunu öğrendik. Doğru TAHMİN taktir ALLAH'TAN çalışmalarınızda başarı emeklerinize teşekkürler YORUMCU.

Teşekkürler ve tebrikler yorumcu! 11 yaşında bir kızım var. Bunca yıl aradan sonra eşimle birlikte bir bebeğimizin daha olmasına karar verdik. Bebeğimizin ERKEK olmasını arzu ediyorduk. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitenizin bebek cinsiyeti belirleme bölümünden yararlandık ve onbeş gün önce bebeğimizin ERKEK olduğunu öğrenince çok sevindikkk. Sevincimizi sizinle paylaşmak istedik. Teşekkürler yorumcu.

Erkek bebek sahibi olmak isteyen bir arkadaşıma Yorumcu.com'un “Bebeğim” bölümünden ve bebek cinsiyeti belirleme programından bahsettim. O da burada verilen tarihlere harfiyen uyarak denemeye başladıkları ilk ay hamile kaldı. Çok sevindik. Sıra cinsiyet konusunda Yorumcu'nun haklı çıkıp çıkmayacağına gelmişti... Veee geçen hafta ultrasonda öğrendik... BINGOOO :) Bebeciğin ERKEK olacağı kesinleşti.. Teşekkürler yorumcu.. Sıra kendi bebeğimin cinsiyetini belirlemeye geldiğinde yine sana başvuracağımdan emin olabilirsin.

6 yıldır yorumcu üyesiyim ve 4.5 aylık hamileyim, bundan 1.5 ay önce bebeğim ile ilgili bölümleri incelerken bebek cinsiyeti belirleme linki gözüme çarpmıştı, gerekli bilgileri girdikten sonra bebeğimin KIZ olacağı bilgisine ulaşmıştım, cuma günü doktorumdan bebeğimin KIZ olacağı bilgisini aldım, en büyük hayallerimden biriydi kendim gibi aslan burcu bir kız bebeğe sahip olabilmek, dolayısıyla çok mutluyum. Teşekkürler yorumcu..

Ağustos'ta hamile kalan 3 arkadaşımın bebek cinsiyetini sizin siteniz sayesinde onlara aylar öncesinden söylemiştim 3 de doğru çıktı tebrikler yorumcu.

Yeni yılınızı kutlar sağlık mutluluklar dilerim cinsiyet belirleme bölümünüz gerçekten çok ilginç ben arkadaşlarımla birlikte denedim tahminler %90 doğru tebrikler böyle bir bölümü sitenizde yer verdiğiniz için.

Sitenize göre bebek cinsiyeti belirlemesi yapmıştım sizdeki verilere göre KIZ bebek olması gerekiyordu, ancak doktora gittim ve ERKEK olduğunu öğrendim açıkçası hayal kırıklığına uğradım çünkü çok güvenmiştim. Doğum tarihim: 1 Temmuz 1971, SAT: 2 Ağustos 2007. Bu bilgiyi paylaşmak istedim, hayırlısı olsun. Sevgiler.

3.5 aylık hamileyim sitenizden hesapladım ERKEK bebek gösteriyordu bugün doktora gittim ultrasonda ERKEK bebek çıktı sitenizi tebrik ederim teşekkürler.

Bende diğer arkadaşlar gibi sitenize girdim ve bebeğimin cinsiyeti hakkında bilgi edindim. 3.5 aylık hamileyim ve 2.5 yaşında bir KIZIM var. Birde ERKEK bebek istiyorduk ve sitenizden baktığımda aylar öncesinden ERKEK gösteriyordu ama yinede inanamadım. Ve dün doktora gittik bebeğimizin erkek olduğunu öğrenince çok sevindik. Şimdi buradan herkese tavsiye ediyorum. Önce Allah'tan tabi ki gelen ama biraz günlere tarihlere inanın ve bu siteye bakın. Çok teşekkürler.

Harika bir bölüm; arkadaşlarımın bebekleri için test yaptım hepsi doğru çıktı tebrikler.

7 yaşında bir KIZIMIZ vardı. Şimdi 4.5 aylık hamileyim ve bir OĞLUMUZ olacak. Teşekkürler.

Merhabalar ben 13 haftalık hamileyim hamile olduğumu öğrenir öğrenmez hesaplama yaptım sitenizde ERKEK bebek olacağı çıktı bugün ikili testte cinsiyeti belli oldu ERKEK çok güzel bilimsel bir yöntem sizleri kutluyorum. N.K.

Merhaba bundan 7 ay önce hamile kalmayı düşünüyordum ve sitenizi ziyaret ettim. Şu anda 5 aylık hamileyim ilk çocuğum kız olmuştu eşimle birlikte erkek çocuk sahibi olmak istiyorduk. Yönteminizi uyguladık.. Dün doktora gittiğimizde bebeğimizin cinsiyetinin ERKEK olduğunu söyledi. Şimdi çok mutluyum sitenizdeki yöntemi arkadaşlarıma öneriyorum ve sizi kutluyorum.

Bundan 2 ay önce bende sizin sitenizde bebeğimin cinsiyetine baktım.... Yengeç burcu bir ERKEK çıktı.. Veeee son kontrolümde doktorum ERKEK olduğunu söyledi... Şimdi tüm arkadaşlarıma bu siteyi öneriyorum... Hamile olan olmayan tüm arkadaşlara (ayrıca diğer hamile arkadaşlarımda da uyguladık tam net sonuç valla hi..pes..) teşekkürler.

Ben bundan 2 ay önce sizin sitenize girip bebeğimin ERKEK olduğunu hesaplamıştım. Bugün ultrasona gittiğimde şaşırdım. Orada da ERKEK sonucu çıktı. Tebrikler.

Merhaba, sitenizle 21/03/2003 tarihinde işyerinde işlerin yoğunluğundan biraz kafamı dağıtmak için nette gezinirken tanıştım. O sıralar bebeğime hamileydim. Bebeğin cinsiyetini belirleme bölümünü görünce hemen tıkladım. Hesaplamalar yapıldı. 20/06/2003 günü ERKEK bir bebeğimin olacağı göründü ekranda. Hemen bir çıktı aldım. Aradan üç ay geçti ve 20/06/2003 günü ailemize üçüncü bir fert geldi. UMUT'umuz geldi dünyaya. İnanamadım. Hesaplamalar doğruydu. Şimdi nerde bir bebek bekleyen görsem hemen sizin sitenizi öneriyorum. O gün aldığım çıktıyı saklıyorum. İlerle çocuklarıma hatta torunlarıma göstermek için. Çok teşekkür ederim yorumcu.com.

Merhaba, bugün bebeğimizin cinsiyetini öğrenmek için doktora gitmeden sitenizi ziyaret ettim (sonuç KIZ), doktorun kontrollerinden de bebeğin KIZ olduğu anlaşıldı. TEBRİKLER.

Kendi çocuğum ve diğer tanıdık arkadaşların çocukları üzerinde uyguladım %100 doğru çok şaşırdım. ERKEK için girişimde bulunmayı düşünüyorum.

Merhaba, bebek cinsiyetini belirlemek için sitenize girdim sonuç doktorun sonucu ile aynı çıktı (ERKEK) bunu sizinle paylaşmak istedim. İyi çalışmalar.

Sizleri tebrik ederim benim oğlumu arkadaşların çocuklarını hesapladık hep doğru çıktı bu siteyi herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

Dörtte üç tahminler tuttu.

Benim bir tane kızım var ve cinsiyet belirlemeden hatırladığım hamilelik tarihini yazdım doğru çıktı tebrikler yakınlarımı da yazıp doğruluğunu teste devam edeceğim iyi günler.

6 Aralık 2002 tarihinde cinsiyetle ilgili testinizi kendi çocuğum üstünde denedim ve doğru oldu denemelerinizde başarılar dilerim.

Bebek cinsiyeti ile ilgili hesaplamalarınız benim tecrübeme göre doğru. Tebrikler.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

babyplancinsiyet takvimikullanıcı yorumlarıbebek cinsiyeticinsiyet belirleme