Doğum Bilgileri Kesin Değilse Cinsiyet Takvimi Kullanabilir mi?

Doğum Bilgileri Kesin Değilse Cinsiyet Takvimi Kullanabilir mi?

BabyPlan® cinsiyet takvimi, anne adayının doğum tarihini ve saatini kullanarak öngörüde bulunmaktadır.

Doğum tarihi kesin değilse servisin kullanılmasını önermiyoruz. Tamamen hatalı bir sonuç elde edilebilir. Daha ayrıntılı bilgi için cinsiyet belirleme servisimizin çalışma yönteminin anlatıldığı sayfadaki yardım bağlantılarını inceleyebilirsiniz.

BabyPlan® doğum saatini hesaplara kattığından kesin doğum saatinin bilinmesi arzu edilen bir durumdur. Ancak servisimizi doğum saatinizi kesin ya da hiç bilmediğiniz durumlarda da kullanabilirsiniz.

Doğum saatinizi yaklaşık biliyorsanız (örneğin sabaha karşı), formda doğum saatinizi birkaç saatlik bir aralıkta değiştirerek yaptığınız saat değişikliğinin cinsiyeti ne şekilde etkilediğini izleyebilirsiniz.

Doğum saatinizi hiç bilmediğiniz durumda 12:00 alabilirsiniz. Bu durumda bebek cinsiyeti ile ilgili hesaplarda ±12 saata kadar sapma olabilecektir. Sonuçlarda bunun mutlaka göz önünde bulundurulması gerekir.

Eğer ilgilendiğiniz gün içinde bebek cinsiyetinde değişim olmuyorsa sorun olmayabilir, ancak cinsiyetin değişim gösterdiği bir günde saat önemlidir ve tamamıyla hatalı bir sonuç elde edebilirsiniz.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

babyplanbebek cinsiyeti belirleme