Tarot Açılımlarımız

Tarot Açılımlarımız

Yorumcu'da Tarot'un kalbinden tam 726 farklı açılım sunuyoruz. Açılımlarımız, kartların anlattığı hikayelerin yaratıcısıdır. Hem görünen, bilinen, açık hem de görünmeyen, bilinmeyen, gizli kalıpları, olayları, durumları betimlerler.

Tarot açılımlarımızı pek çok insanın ihtiyacını karşılayacak kadar geniş bir yelpazeyi içine alacak şekilde hazırladık.

Bazı açılımlarımız belli soruları cevaplamakta çok iyiyken, bazıları da genel durumları ve koşulları tanımlar. Öte yandan, bazı açılımlarımız henüz sorulmamış soruları cevaplar.

Hangi Açılımı Seçmeliyim?
Açılımlarımızı yeni başlayanlar, profesyoneller ve bu ikisinin ortasında bir yerlerde olan herkes kullanabilir. Eğer yeni başlıyorsanız, en kısa açılımları kullanmak sizin için en kolayı olacaktır. Aslında, kartların tanımlamalarını öğrenmenin en iyi yolu her gün bir kart çekmek, bu kartı ve anlamını günlüğünüze kaydetmek ve günün sonunda, bu enerjinin kendini nasıl açığa çıkardığına bakmaktır.

Eğer aileniz ve arkadaşlarınız için Tarot okuması yapacak noktaya geldiyseniz daha karmaşık açılımlarla pratik yapmak isteyeceksiniz. Biz, neredeyse her türlü soru için kullanılabilen beş ila yedi kartlı açılımları tavsiye ediyoruz.

Örneğin, Kepçe Açılımı sadece altı kartta pek çok bilgiyi barındırır. Soruyu özetler, nelerin gizlendiğini, nelerin yaklaşmakta olduğunu, nelerin gözle görülür olduğunu, neleri “kepçeyle alıp çıkardığınızı” ya da elde ettiğinizi kesin olarak gösterir ve meselenin anahtar unsurunu açıklar.

Pek çok soru birkaç geniş kapsamlı kategoriye dahilmiş gibi görünür: romantizm, iş/kariyer, para, sağlık ve manevi, dini meseleler. Tarot açılımlarımız bu kategorilerden her birinin detaylarına hitap eder.

Örneğin aşk ile ilgili bir soru geleneksel Keltik Çapraz açılımı yerine, on kartlı Devam Eden İlişki Açılımı ile daha doğru bir biçimde cevaplandırılabilir. Eğer tinsel gelişim ve ilerlemeniz hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, beş kartlı İnanç Açılımı sizin için iyi bir başlangıç noktası olabilir.

Aşıklar TarotuYorumcu'da 1999 yılında yayına aldığımız ve yıllardır en beğenilen açılımlarımızdan biri olan Aşıklar Tarotu'nda 22 Büyük Arkana kartı aşk ve ilişkiler hakkındaki sorularda odaklanmak üzere özel olarak tasarlanıp yorumlanmıştır. Aşk ve ilişki konularındaki sorularınızı mükemmel bir şekilde yanıtlar.

Açılımlarımızı kullanırken şunu unutmayın: kendi gerçekliğinizi kendiniz yaratırsınız, kartlar bu gerçekliği sadece yansıtırlar. Eğer kartların tanımladığı bir durum hoşunuza gitmezse, inançlarınız üzerinde çalışarak bu durumu değiştirebilirsiniz. Tarot'un özü budur.

Tarot açılımlarımız için resme tıklayın.
Yorumcu Tarot

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

tarotyorumcu tarottarot okumasıfalcılıköngörükehanetabraham maslowdavid bohmwww.tarot.com.tr