Yorumcu'nun hassas aşk terazisi Aşk Ölçer ile 1999'dan bu yana milyonlarca çiftin aşkını ölçtük. Altta partnerinizle isimlerinizi yazıp burçlarınızı seçin, aranızdaki aşkın yüzdesini ve yorumunu öğrenin.

Aşk Ölçer

Yorumcu Aşk Ölçer Hakkında

Yorumcu Aşk Ölçer Yorumcu, 1999 yılında Aşk Ölçer'i isimlendiren ve ilk geliştiren sitedir.
Yorumcu'da geliştirdiğimiz her servisi sevgiyle ve yoğun emek harcayarak hazırlarız. Hazırladığımız servislerin bir çoğunu günlük yaşantımızda kendimiz de kullanırız. Sitemizdeki bu tip servislerden biri olan Aşk Ölçer'in yeri ayrıdır, çünkü yayına aldığımız ilk iki servisten biridir (Diğeri Tarot servisidir).

1999 yılında İnternet'te ilk kez Aşk Ölçer terimini kullanarak bu ismin yerleşmesini sağladık. Geliştirdiğimiz hassas aşk terazisi her yıl milyonlarca çiftin aşkını ölçüyor.

Yorumcu Aşk Ölçer'in en önemli özelliği başka hiçbir uygulamada bulamayacağınız şekilde, karşılaştırmalarının Akrofonoloji® ve Astrorehber® altyapıları ile desteklenmiş olmasıdır. Uyum analizinde Akrofonoloji® tekniklerimiz ve sinastri düzeyindeki burç uyumu kullanılmaktadır.

Alttaki Google play butonundan Android cihazlar için geliştirdiğimiz Aşk Ölçer uygulamamızı yükleyebilirsiniz.

İlişki Haritası Raporu

Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu Türkiye'nin ilk ve tek Astroloji yazılımı Astrorehber®'den sizin ve partnerinizin ilişki haritasının analiz ve yorumunu içeren Astrorehber® Astroloji Raporları satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

İlgili Servisler

İlgili Yazılar