Aşk Ölçer

Yorumcu'nun hassas aşk terazisi Aşk Ölçer ile 1999'dan bu yana milyonlarca çiftin aşkını ölçtük. Altta partnerinizle isimlerinizi yazıp burçlarınızı seçin, aranızdaki aşkın yüzdesini ve yorumunu öğrenin.

Aşk Ölçer

Yorumcu Aşk Ölçer Hakkında

Yorumcu Aşk Ölçer Yorumcu, 1999 yılında Aşk Ölçer'i isimlendirerek geliştirmiştir.
1999 yılında geliştirdiğimiz ve isimlerden aşk uyumu hesaplayan servisimize Aşk Ölçer ismini vermiştik. Geliştirdiğimiz hassas aşk terazimiz o günlerden bu yana her yıl milyonlarca çiftin aşkını ölçüyor.

Yorumcu'da geliştirdiğimiz her servisi sevgiyle ve yoğun emek harcayarak hazırlarız. Hazırladığımız servislerin bir çoğunu günlük yaşantımızda kendimiz de kullanırız. Sitemizdeki bu tip servislerden biri olan Aşk Ölçer'in yeri ayrıdır, çünkü yayına aldığımız ilk iki servisten biridir (Diğeri Tarot servisidir).

Yorumcu Aşk Ölçer'in en önemli özelliği başka hiçbir uygulamada bulamayacağınız şekilde, karşılaştırmalarının Akrofonoloji® ve Astrorehber® altyapıları ile desteklenmiş olmasıdır. Uyum analizinde Akrofonoloji® tekniklerimiz ve sinastri düzeyindeki burç uyumu kullanılmaktadır.

Birliktelik Haritası Raporu

Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den sizin ve partnerinizin doğum haritalarını kompozit harita yöntemi ile inceleyerek analiz eden ve yorumlayan Astrorehber® Birliktelik Raporu satın alabilirsiniz. Bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Servisler

Yazılar