Domino Falı

Domino Falı için sorunuzu yazıp üzerinde yoğunlaşın ve her bir domino taşına bir kez dokunup butona tıklayarak sorunuzla ilgili yorumu okuyun.

Taş Seçimi

1. Taş
2. Taş
3. Taş

Domino Falı Nedir?

Yorumcu Domino Falı Domino Falı, çift-düzden altı-altıya kadar sıralanan standart bir domino takımı kullanılarak geleneksel yorumla bakılabilir. Domino taşlarının noktalı yüzleri alta getirilerek iyice karıştırılır. Bunların içinden bir tane çekilir. Bazı domino falcıları kendilerinden en uzaktakini almakta ısrar etse de, bazıları da ellerini şansın etkisine bırakırlar.

Fakat hepsinin birleştikleri bir kanıya göre bir insan domino falıyla ayda sadece bir kez geleceğini öğrenme şansına sahiptir. Aksi takdirde cevaplar anlamsız kalacaktır.

Ayrıca, bir kişi bir seferde en fazla üç domino taşıyla (yani üç çekişle) sınırlı kalmalıdır. Bir domino taşı çekilip yorumladıktan sonra, noktalı kısmı alta getirerek ötekilerle karıştırılır ve ikinci çekiliş ondan sonra yapılır.

Eğer aynı domino ikinci kez çekilirse, bu ilkinin teyidi olarak yorumlanır. Bu şekilde aynı taşı iki kez çeken kişiye, normal üç çekiş hakkının dışında bir hak daha tanınır.

Bazı domino falı meraklıları Pazartesi ve Cuma günlerini fal için kötü günler olarak yorumlarlar, böyle bir genelleme önemli değildir. Ama buna inanmış olanlar için bir anlam ve etki taşır.

Servisler

Yazılar