Evet Hayır Falı

Evet veya Hayır olarak cevaplanmayı bekleyen bir sorunuz mu var? Sorunuzu düşünüp üzerinde yoğunlaşın ve dilerseniz yazın. Daha sonra Sanal Falcımıza dokunun ve sorunuz hakkındaki öngörüsünü hemen öğrenin.

Evet Hayır

Bekliyorum...

Evet Hayır

Evet veya Hayır Gelecekte nelerin olacağı birey, toplum ve dünya insanlığı olarak tarih boyunca herkesin ilgi duyduğu, merak ettiği bir konu olmuştur.

En yalın hali ile geleceği bilmek olarak tanımlanabilen kehanete duyulan ilginin temelinde, insanın geleceğe karşı zayıf ve bilinçsiz durumda bulunmasından ötürü, yaşama karşı daha bilgili olarak direnebilmek, kendini emniyete almak, arzularının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğrenmek, aşırı derecede eş koşulan hedeflerin gerçekleşmeme durumunda hayal kırıklıkları yaşamamak ve kaderinin ne olduğunu bilmek isteği yatmaktadır.

Evet Hayır servisimiz ruhsal konulardaki temel unsurlardan biri olan bir sorunun sorulduğu an, yanıtını da içerir prensibine dayanır. Sorunuza ne kadar iyi yoğunlaşırsanız alacağınız yanıt o kadar doğru ve kesin olacaktır.

Astroloji'de de benzer bir yöntem bulunmakta ve Horary Astroloji ya da Soru Astrolojisi olarak adlandırılmaktadır. Soru Astrolojisi, danışanın danışmana yöneltmek istediği sorunun tam olarak alındığı ve anlaşıldığı an için bir horoskop hazırlanarak bu soruyu cevaplamaya çalıştığı bir Astroloji dalıdır.

Fal ve kehanet hakkında daha fazla bilgi için Fal ve Parapsikoloji yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Servisler

Yazılar