Yorumcu I-Ching - Dünyanın En Eski Kehanet Sistemi

Standart I-Ching
Profesyonel I-Ching
Cevap Almak İstediğiniz Sorunuz

Lütfen havuzdaki paralara tıklayıp ilk atışınızı yapın
I-Ching Paraları Kutsal Havuz


Yorumcu I-Ching I-Ching Rehberimizin Kullanımı
Standart veya profesyonel I-Ching kutusunu işaretleyin. İlgilendiğiniz konuya yoğunlaşın. Kutsal Havuz'un etrafında farenizi oynatın ve doğru anı içinizde hissettiğinizde farenin tuşuna basın. 6 adet I-Ching para atışından sonra size (sorunuza) cevap verilecektir.

Eğer sorunuzda içten ve samimi iseniz, yorum veya cevap önemli bir noktaya dikkatinizi çekerek, daha iyi anlayışınızı sağlayacak, sezgilerinizi harekete geçirecek ve size yeni bir yol işaret edecektir.

O, oldukça farklı, bencilce olmayan ve oldukça net veya objektif bir bakış açısı sunar. Size bulunacağı tavsiyeleri şaşırtıcı bir şekilde izleyeceksiniz!


I-Ching Nedir?
I-Ching'i biz batılılara çekici kılan özelliği, öncelikle bizim anlayışımıza ters düşen bazı gerçekleri az bulunur bir açıklıkla önerebilmesidir. I-Ching, alışılmadık diliyle günlük yaşantımızdan çok kopuk gözükse de doğal ve sezgisel yaklaşımı aslında tümdengelimli, mantıksal düşüncemizin tamamlayıcısıdır.

I-Ching'e göre değişim her yerde ve her şeyde bulunan devamlı, sonsuz bir güçtür. Bu gücü ve onun gelişim sürecini anlayabilen kişi, durumu gerçekten kavramış demektir. I-Ching'in başarıları şimdiye dek pek çok kez kanıtlanmıştır. Devamı için tıklayın.
Ücretsiz I-Ching falı