İskambil Falı

Aşağıda size uygun açılımı seçin ve sorunuzu yazıp üzerinde yoğunlaşın. Her bir karta bir kez dokunup butona tıklayarak sorunuzla ilgili İskambil Falı yorumu okuyun.

Kart Seçimi

1. Kart
2. Kart
3. Kart

İskambil Falı

İskambil Falı Günümüz insanlarının oyun oynamak amacıyla kullandığı kartları uzun zaman önce eski insanlar geleceği görmek amacıyla kullanırlardı. Aslında oyun kartları geleceği görmek amacıyla üretilmişlerdir.

İskambil kağıtlarıyla fal bakmak çok eski dönemlerden beri rağbet gören bir yöntemdir. İskambil falını tek başına bakmak uğursuzluk sayılır. İskambil falında danışan falına bakılacak kimse, danışman ise kartları okuyacak kimsedir. Kağıtları danışan keser.

Kartlar dört elementle (Hava, Toprak, Ateş ve Su) bağlantılıdır. Her bir elementte 13 kart vardır. Ayrıca toplamda 52 tane olan kart sayısı da yılın 52 haftasını göstermektedir.

Kartların anlamlarını öğrendiğinizde, sizin için doğru olan dağılışı kolayca seçebileceksiniz. Ayrıca problemlerinize hızlı bir çözüm bulmak istediğinizde de desteden seçtiğiniz kartın anlamına bakmanız yeterli olacak. İskambil falına bakma konusunda daha fazla bilgi için İskambil Falı Nasıl Bakılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Servisler

Yazılar