Kahve Falı Sözlüğü
Yorumcu Kahve Falı Sözlüğü
Sanal Kahve Falı
Yorumcu Sanal Kahve Falı

Popüler Semboller

Kahve Falı Hakkında Bilgiler

Yorumcu Kahve Falı Kahve falı oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir. Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir. Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere (Sembollere) bakılarak yorumlanır.

Eğlencelik tarzdaki kahve falları, basit kurallarla bakılan bir fal tarzıdır. Bir çok falcıya göre kurallı olarak bakılan fal, konsantrasyon için şarttır.

Kahve fincanı saat istikametinin tersi yönünde, baş üzerinde üç kez çevrilir. Bu esnada bir dilek tutulur. Daha sonra tabağın üzerine doğru döndürülerek kapatılır. Devamı
Kahve Falı Nasıl Bakılır
Kahve Falı Nasıl Bakılır?
Kahve Falı Sembolleri
Kahve Falı Sembolleri
Blog
Kahve Falı - Blog

Sanal Kahve Falı - İnternet'in İlk Sanal Kahve Falı Servisi

1999 yılında yayına başladığımızda, her şeyin sanalı olurken Kahve Falının sanalı neden olmasın düşüncesi ile geliştirdiğimiz Sanal Kahve Falı servisimiz Dünya'da ilk olma özelliği taşır. Sanal falcımız 2000 yılından bu yana kahvenizi istediğiniz şekilde hazırlayıp fincanınızdaki şekilleri yorumluyor, tıklayın.
Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı

Kahve Falı Kitabı

Kahve Falı bölümümüz Altan Yıldız ve Kemal Haluk Cebe'nin 1999 yılında birlikte yazdıkları Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı isimli kitaptan yararlanılarak hazırlanmıştır. Eser Türkiye'deki ilk resimli kahve falı kitabı özelliğini taşımaktadır.

Servisler

Yazılar