Yorumcu Kahve Falı - Kahve Falı Nasıl Bakılır?

A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M  N  O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y  Z  

012345678910
Yorumcu Kahve FalıKahve falı oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir. Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir. Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere (sembollere) bakarak yorumlanır. Yorum çoğunlukla fal bakan kişinin içinden hissettikleri ile ağırlık kazanır.


Kahve falı nasıl bakılır?Kahve Falı Nasıl Bakılır?
Bir çok falcıya göre kurallı olarak bakılan fal, konsantrasyon için şarttır. Eğlencelik tarzdaki kahve falları, basit kurallarla bakılan bir fal tarzıdır. Kahve fincanı saat istikametinin tersi yönünde, baş üzerinde üç kez çevrilir. Bu esnada bir dilek tutulur. Devamı.
Yorumcu'dan kahve falı yorumlarıKahve Falındaki Semboller
Kahve Falı Sözlüğü

Türkiye'nin en büyük Kahve Falı sözlüğünde arama yapmak için tıklayın.
Yorumcu'dan sanal kahve falıSanal Kahve Falı
İnternet'in İlk Sanal Kahve Falı Servisi

1999 yılında sitemiz yayına başladığında, herşeyin sanalı olurken Kahve Falının sanalı neden olmasın düşüncesi ile hazırladığımız Sanal Kahve Falı servisimiz Dünya'da ilk olma özelliği taşıyor. Falcımız kahvenizi istediğiniz şekilde hazırlayıp fincanınızdaki şekilleri yorumluyor, tıklayın.
Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve FalıFala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı Kahve Falı Kitabı
Kahve Falı bölümümüz Altan Yıldız ve Kemal Haluk Cebe'nin 1999 yılında birlikte yazdıkları Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı isimli kitaptan yararlanılarak hazırlanmıştır. Eser Türkiye'deki ilk resimli kahve falı kitabı özelliğini taşımaktadır.