İnternet'in İlk Sanal Kahve Falı

1999 yılında, her şeyin sanalı olurken Kahve Falının sanalı neden olmasın düşüncesi ile hazırladığımız Sanal Kahve Falı servisimiz Dünya'da ilk olma özelliği taşır. Sanal falcımız 2000 yılından bu yana kahvenizi istediğiniz şekilde hazırlayıp fincanınızdaki şekilleri yorumluyor.

Sanal Kahve FalıPopüler Semboller

Yorumcu Sanal Kahve Falı Hakkında

Yorumcu Sanal Kahve Falı Hakkında

Kahve Falı bölümümüzü kuruluşumuzdan 1 ay sonra yayına almıştık. Yenilikçi yayın politikamız gereği, yayın hayatımız boyunca Türkiye'de veya Dünya'da her zaman ilk olma özelliği taşıyan uygulamalar ve servisler geliştirip sunduk. Kahve Falı bölümümüz de aynı özelliktedir.

Her şeyin sanalı olurken Kahve Falının sanalı neden olmasın düşüncesi ile 2000 yılında geliştirdiğimiz ve yıllar içinde çok sayıda taklidi çıkan Sanal Kahve Falı servisimiz diğer servislerimiz gibi Dünya'da ilk olma özelliği taşıyor. 2000 yılından bu yana 7/24 çalışan sanal falcımız, milyonlarca kişi için Sanal Kahve fincanında çıkan şekilleri yorumladı
Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı

Kahve Falı Kitabı

Kahve Falı bölümümüz Altan Yıldız ve Kemal Haluk Cebe'nin 1999 yılında birlikte yazdıkları Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı isimli kitaptan yararlanılarak hazırlanmıştır. Eser Türkiye'deki ilk resimli kahve falı kitabı özelliğini taşımaktadır.

Servisler

Yazılar