Doğum Sayısı

Eski uygarlıklarda sayılar önemli simgeler olarak görülür ve Numeroloji olarak isimlendirilen bir fal şeklinde kullanılırdı. Bu kadim tekniği uyguladığımız alttaki servisimizde Doğum Sayınızı ve yorumunu öğrenebilirsiniz.

Doğum Bilgileri

Numeroloji ve Doğum Sayısı

Numeroloji Doğum Sayısı Mitolojide, dinsel inançlarda, batıl inançlarda ve halkbiliminde, kıtadan kıtaya ve uygarlıktan uygarlığa, sayılara bir önem, bir değer ve matematiksel işlevlerini aşan bir anlam tanındı. Sayılar simgesel bir boyut kazanarak, gerek doğayı gerekse insanı, giderek evreni ve evreni şekillendiren gücü açıklayabilecek nitelikte bir bilgi, ölçü ve yöntem aracı sayıldı.

Eski uygarlıklarda ve çeşitli toplumlarda sayıların bu şekilde önemli birer simge teşkil etmelerinden dolayı bir yerden sonra bunların özel bir fal şeklinde kullanılması kaçınılmaz olmuştu.

Astroloji yıldızlara, el falı eldeki çizgi, işaret ve şekillere dayandığı gibi, Numeroloji'deki sayı falı da sayıların var olduğu ileri sürülen gizli anlamlarına dayanarak oluşturuldu. Sayıların Numeroloji'deki gizli anlamlarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Doğum Haritası Raporları

Astrorehber® Astroloji Raporları Türkiye'nin ilk ve tek Astroloji yazılımı Astrorehber®'den doğum haritanızın analiz ve yorumunu içeren Astrorehber® Astroloji Raporları satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek raporlar için tıklayın.

Servisler

Yazılar