Sarkaç Falı

Sarkaç Falı için evet veya hayır olarak cevaplanmayı bekleyen sorunuzu düşünüp üzerinde yoğunlaşın ve dilerseniz yazın. Daha sonra Sarkaç Falı tahtasına dokunun ve mistik sarkacımızdan sorunuzun yanıtını alın.

Sarkaç Falı

Sarkaç Falı Nedir?

Sarkaç Falı Radyestezi, dowsing, rabdomansi (asa falı) veya yeraltı su araması olarak da bilinen Sarkaç Falı, insan duyarlılığını kullanarak canlı veya cansız varlıklardan yayılan gizli enerjileri bulup yorumlamak suretiyle gerçekleştirilen bir kehanet türüdür. Bazı halklar gizli bilgileri açığa çıkarmak konusunda ruhani yol göstericilerinin enerji kaynağı görevi gördüğüne inanırlar.

Geçmişte bu teknik genellikle yeraltı su kaynakları, maden damarları aramak veya kayıp eşyaları bulmak için kullanılırdı. Sarkaç falının kullanım alanı sadece bir şeyler aramakla sınırlı değildir. Bazı insanlar bu tekniği hastalıklara teşhiş koymak, hava durumunu tahmin etmek, piyango ve at yarışlarını tahmin etmek için veya çok çeşitli sorulara cevap bulmak için kullanırlar.

Sarkaç falınıza başlamadan önce bu fal türünü daha iyi anlamanızı sağlayacak olan aşağıdaki yazılarımızı okumanızı öneriyoruz.

Fal ve kehanet hakkında daha fazla bilgi için Fal ve Parapsikoloji yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Servisler

Yazılar