Tarot Falı

Yorumcu'da Tarot'un kalbinden 726 farklı açılım sunuyoruz. Tarot Falı için desteyi, açılımı ve yorumların odaklanmasını istediğiniz konuyu seçip Başla butonuna tıklayın.

Tarot AçılımlarıTarot açılımları için üye girişi yapmalısınız.

Yorumcu Tarot: Türkiye'nin İlk Tarot Uygulaması

Yorumcu Tarot "Sözcüklerin dili yeterli değildir. Ruh görüntülerle konuşur. Sesini duymak isteyen kartlara kulak versin. Geçmiş ve şimdiki zaman, bir arada, onların aynalarında gizleniyor ve anlatılan öyküde gelecek şekilleniyor. Resimli kitabı okuyacak kişi, çağların gizlerini öğrenecektir. Şekiller ve düzenler, renkler ve işaretler kendi mesajlarını fısıldıyor. Bilge olan derinliklere bakar ve içinden gelene kulak verir..."

Yorumcu, 1999 yılında Türkiye'nin ilk Tarot uygulamasını geliştirmiştir.

Yorumcunuz Bilgisayarınızda - Milliyet (09.10.1999)
Yorumcu Tarot sitemizde geliştirdiğimiz ve yayına aldığımız ilk iki servisten biridir (Diğeri Aşk Ölçer servisidir). Güçlü kehanet aracı Tarot ile 1999'dan bu yana milyonlarca kullanıcımızın okumasını gerçekleştirdik.

Benzersiz Bir Tarot Servisi! Tam 726 Farklı Tarot Açılımı
Kökeni tam olarak bilinmeyen ve bilgiye ulaşmak için kutsal bir yol olan Tarot’un gerçek tarihçesi aynı kartlarının anlamları kadar gizlidir. Eski Mısır büyülerinden başlayarak egzotik çingenelerin fallarıyla günümüze kadar taşınmış olan Tarot, bizim için en az sembolleri kadar bir muamma olarak kalmıştır. Tarot destesinde 78 resimli kart bulunur. Tarot kartlarından ilk 22 kart Büyük Arkana (Major Arcana=Büyük Gizem), kalan 56 kart ise Küçük Arkana (Minor Arcana=Küçük Gizem) olarak tanımlanır.

Yorumcu'da 18 temel, 708 profesyonel, toplam 726 farklı Tarot açılımı sunuyoruz. Açılımlarımız, kartların anlattığı hikayelerin yaratıcısıdır. Hem görünen, bilinen, açık hem de görünmeyen, bilinmeyen, gizli kalıpları, olayları, durumları betimlerler. Olayların ne zaman gerçekleşeceğini açıklarlar.

Tarot açılımlarımızı pek çok insanın ihtiyacını karşılayacak kadar geniş bir yelpazeyi içine alacak şekilde hazırladık. Bazı açılımlarımız belli soruları cevaplamakta çok iyiyken, bazıları da genel durumları ve koşulları tanımlar. Öte yandan, bazı açılımlarımız henüz sorulmamış soruları cevaplar.

Yorumcu'da biz, asıl güç merkezinin içinde bulunulan zamanda, şimdiki zamanda bulunduğuna ve geleceğin esnek, şekillendirilebilir, açık uçlu olduğuna, her an değiştirilebileceğine inanırız. Gelecek, soruyu soran kişinin inançlarına, düşüncelerine, hislerine, seçimlerine ve kararlarına göre değişir. Özgür iradeniz size hayatınızın senaryosunu yazma, istemediğiniz şeyleri değiştirme ve istediğiniz şeyleri yaratma gücü verir. Hayatınızın yönünü kehanet aracı, falcı veya kader değil, siz belirlersiniz. Tarot’un özü budur.

Aşıklar Tarotu• Tarot'a yeni misiniz? Daha fazla bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Buradan başlayın.

• Açılımlarımız arasında kayboldunuz veya hangi açılımı kullanacağınıza karar mı veremediniz? Size rehberlik edecek soruların ve yanıtların yer aldığı Tarot Soruları sayfamızı inceleyin.

Servisler

Yazılar