Yorumcu Tarot - Tarot'un 1 Numarasından Tam 726 Farklı Açılım!

Tarot falı için aşağıda Tarot destesini, Tarot açılımını ve yorumların odaklanmasını istediğiniz konuyu seçip Tarot Falına Başla butonuna tıklayın.
  Tarot Destesi

Rider Waite

Palladini

Haindl

Rönesans
Standart Açılımlar
18 farklı açılım - ücretsiz
  Profesyonel Açılımlar
708 farklı açılım
 
 
Yorumcu Tarot Benzersiz Bir Tarot Servisi! Tam 726 Farklı Tarot Açılımı
Kökeni tam olarak bilinmeyen ve bilgiye ulaşmak için kutsal bir yol olan Tarot’un gerçek tarihçesi aynı kartlarının anlamları kadar gizlidir. Eski Mısır büyülerinden başlayarak egzotik çingenelerin fallarıyla günümüze kadar taşınmış olan Tarot, bizim için en az sembolleri kadar bir muamma olarak kalmıştır. Tarot destesinde 78 resimli kart bulunur. Tarot kartlarından ilk 22 kart Büyük Arkana (Major Arcana=büyük gizem), kalan 56 kart ise Küçük Arkana (Minor Arcana=küçük gizem) olarak tanımlanır.

Yorumcu'da 18 standart, 708 profesyonel, toplam 726 farklı Tarot açılımı sunuyoruz. Açılımlarımız, kartların anlattığı hikayelerin yaratıcısıdır. Hem görünen, bilinen, açık hem de görünmeyen, bilinmeyen, gizli kalıpları, olayları, durumları betimlerler. Olayların ne zaman gerçekleşeceğini açıklarlar.

Tarot açılımlarımızı pek çok insanın ihtiyacını karşılayacak kadar geniş bir yelpazeyi içine alacak şekilde hazırladık. Bazı açılımlarımız belli soruları cevaplamakta çok iyiyken, bazıları da genel durumları ve koşulları tanımlar. Öte yandan, bazı açılımlarımız henüz sorulmamış soruları cevaplar.

Yorumcu'da biz, asıl güç merkezinin içinde bulunulan zamanda, şimdiki zamanda bulunduğuna ve geleceğin esnek, şekillendirilebilir, açık uçlu olduğuna, her an değiştirilebileceğine inanırız. Gelecek, soruyu soran kişinin inançlarına, düşüncelerine, hislerine, seçimlerine ve kararlarına göre değişir. Özgür iradeniz size hayatınızın senaryosunu yazma, istemediğiniz şeyleri değiştirme ve istediğiniz şeyleri yaratma gücü verir. Hayatınızın yönünü kehanet aracı, falcı veya kader değil, siz belirlersiniz. Tarot’un özü budur.

Yorumcu Aşıklar Tarotu• Tarot'a yeni misiniz? Daha fazla bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Buradan başlayın.

• Açılımlarımız arasında kayboldunuz veya hangi açılımı kullanacağınıza karar mı veremediniz? Size rehberlik edecek soruların ve yanıtların yer aldığı Tarot Soruları sayfamızı inceleyin.

www.tarot.com.tr, ücretsiz tarot falı, ücretsiz tarot falı baktırmak istiyorum, bedava tarot falı bakmak istiyorum, tarot tek kart, tarot 3 kart, tarot 7 kart, tarot 10 kart, tarot falı bak, tarot falı aç, tarot aç, tarot falı bakma, tarot falı açtır, tarot falınıza bakın, tarot falıma bak, tarot falı nasıl bakılır, tarot falına nasıl bakılır, tarot falı nasıl açılır, tarot nasıl dizilir, tarot kartları, tarot okuma, tarot açılımları, tarot soruları, kartomansi