Aşıklar Tarotu Yorumları Hakkında

Aşıklar Tarotu Yorumları HakkındaSizin Hakkınızdaki bölüm, sizin kişisel sorunlarınızla ilgilidir: şu an nerede bulunduğunuz, ne tür bir safhayı yaşamakta olduğunuz gibi. Bu tam anlamıyla bir karakter incelemesi değildir. Daha çok o anı yakalar, sizin kendinizi dışarıya nasıl yansıttığınızı tanımlar.

Partneriniz Hakkındaki bölüm, partnerinizin o andaki ruh durumunu ve genel tutumunu bildirir. Ayrıca onunla o ana dek süregelen yakınlığınızı ve tecrübelerinizi de yansıtabilir.

İlişkiniz Hakkındaki bölüm, birlikteliğinizin şu anda sizin için ne ifade ettiğini anlatır, ilişkinin nasıl gelişebileceğini gösterir. Eğer söz konusu olan uzun bir beraberlik ise, pek çok safhayı kartlardan izleyebilirsiniz: karşılıklı çekim gücünün yarattığı ilk ürperiş anından fırtınalı bir aşk, şefkat dolu erotizme geçiş ve sonucunda olgun bir aşk ve derin bir bağlılığa kadar. İlişkileriniz tutkuyu, öfkeyi, durgunluğu, kahkaha ya da ilhamı teşvik edici olabilir. Hepside iki insanın etkileşiminden doğan şeylerdir. Karşılaşmaların her biri eşsizdir, her devre kendine özgü ayrıcalıklı hatıraları ve verdikleri derslerde değerlidir.

Yoruma Başla Gelecek Hakkındaki bölüm, her bir imgeye kehanet potansiyeli yükler. Bu bölüm size bilinmeyen hakkında bir fikir edinme şansı verir. O anda bile işlerlikte olan, ancak sizin farkında olmadığınız güçleri takip etmenizi sağlar.