Aler Hakkında Aler, web ve mobil merkezli projeler geliştirmekte olup, 1999 yılından bu yana Yorumcu ve diğer markaları altında Astroloji yazılımları, uygulamaları, servisleri ve içerikleri üretmekte, başta İnternet olmak üzere çeşitli mecralarda bunları sunmaktadır.

Superonline ile 1999 yılında portalın Astroloji içerik ortaklığı anlaşmasını imzalamış, birlikte yürütülen projede 3 yıl boyunca Astroloji içeriği sağlamıştır.

2001 - 2005 arasında Kuzey Kıbrıs Turkcell için çok sayıda bilgi ve eğlence servisleri için yazılım ve içerik sağlamıştır, ayrıca servisleri yönetmiştir.

2005 – 2007 yılları arasında Superonline Astroloji (http://astroloji.superonline.com) sitesini geliştirmiş ve içeriğini sağlayarak yönetmiştir.

2000 - 2021 yılları arasında Turkcell, KKTcell, Vodafone, Avea ve TTNET ile birlikte çeşitli projelerde çalışmış ve çok sayıda katma değerli servisin yazılımlarını geliştirmiş, içeriklerini sağlamış ve yönetmiştir.

2020-2022 yılları arasında milliyet.com.tr PembeNar Astroloji bölümü için doğum haritası ve burç hesaplama servislerini geliştirerek sunmuştur.

Aler, şu anda markalarına ait projeleri hazırlayıp yönetmekte, ayrıca grup firmaları için yazılım ve donanım geliştirmektedir.

Tüzel Bilgiler
Kuruluş: Aler Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
MERSİS No: 0051-0037-2880-0015
Ticaret Sicil No: 351017
Kayıtlı Olunan Meslek Odası: İstanbul Ticaret Odası (www.ito.org.tr)
Merkez: Fırat1 Cad. No: 2 Avcılar / İstanbul
Web sitesi: www.aler.com.tr

Hukuksal Konular İçin İletişim
Hukuk Bürosu: Aydın Hukuk Bürosu - Av. İlker Aydın
Web sitesi: www.ilkeraydin.av.tr
Yorumcu
Yorumcu - Burçların Buluşma Noktası
Markalar
Aler Ticari Markalar
Alan Adları
Aler Alan Adları