Aler Hakkında 1990'lı yıllarda elektronik güvenlik ve otomasyon sistemleri üreten Aler, 1998 yılında web ve mobil merkezli projeler geliştirmeye başlamıştır.

Aler, 1999 yılından bu yana Yorumcu ve diğer markaları altında Astroloji yazılımları, uygulamaları, servisleri ve içerikleri üretmekte, İnternet, mobil ve tv gibi çeşitli mecralarda bunları sunmaktadır.

Superonline ile 1999 yılında portalın Astroloji içerik ortaklığı anlaşmasını imzalamış, birlikte yürütülen projede 3 yıl boyunca Astroloji içeriği sağlamıştır.

2001 - 2005 arasında Kuzey Kıbrıs Turkcell için çok sayıda bilgi ve eğlence servisleri için yazılım ve içerik sağlamıştır, ayrıca servisleri yönetmiştir. 2005 – 2007 yılları arasında Superonline Astroloji (http://astroloji.superonline.com) sitesini geliştirmiş ve içeriğini sağlayarak yönetmiştir.

Turkcell, KKTcell, Vodafone, Avea ve TTNET ile birlikte çeşitli projelerde çalışmış ve çok sayıda katma değerli servisin yazılımlarını geliştirmiş, içeriklerini sağlamış ve yönetmiştir.

Aler, şu anda kendine ait projeleri hazırlayıp yönetmekte, ayrıca grup firmaları için yazılım geliştirmektedir.

Tüzel Bilgiler
Kuruluş: Aler Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mersis No: 0051 0037 2880 0015
Ticaret Sicil No: 351017
Kayıtlı Olunan Meslek Odası: İstanbul Ticaret Odası (www.ito.org.tr)
Merkez: Fırat Cad. No: 2 Avcılar İstanbul
Web sitesi: www.aler.com.tr

Hukuksal Konular İçin İletişim
Hukuk Bürosu: Aydın Hukuk Bürosu - Av. İlker Aydın
Web sitesi: www.ilkeraydin.av.tr
Yorumcu
Yorumcu - Burçların Buluşma Noktası
Markalar
Aler Ticari Markalar
Alan Adları
Aler Alan Adları