Yorumcu Hakkında - Türkiye'ye Astrolojiyi 19 Yıldır Sevdiriyoruz!

Yorumcu® Astrorehber® Türkiye'de %100 yerli mühendislik ile geliştirilmiş ilk ve tek çevrimiçi Astroloji yazılımıdır.
Yorumcu.com Değerli konuğumuz,

Yorumcu olarak 1999 yılında başlayan yayınımız ile, geçen zaman boyunca Türkiye'ye astroloji, bilişim ve internet alanlarında büyük katkılarda bulunduğumuza inanıyoruz.

Aler ve Yorumcu Türkiye'de %100 yerli mühendislik ile astroloji yazılımları üreten tek firma ve site olma özelliği taşıyor.

Yorumcu'da büyük bir değer olduğuna inandığımız astrolojiye sahip çıkma konusundaki ciddiyetimizi her zaman sürdürdük. Herkes günlük fallar derken, biz ısrarla "Günlük Burçlar" dedik ve benzeri sayısız terimi literatürümüze yerleştirdik. Astrolojinin fal olarak anılmaması için insanlarımızı bilinçlendirmeye büyük gayret sarf ettik.

Yorumcu.com, Astroloji.com.tr gibi değerli alan adlarına bilgi, deneyim ve yoğun çalışmalarımızla sahip çıkarak nefes ve can verdik.

Bu çalışmalarımız sonucunda Yorumcu, Astrorehber, Akrofonoloji, BabyPlan, Burçların Buluşma Noktası gibi çok sayıda Türk İnternet markaları yarattık.

Astrorehber® gibi yüzlerce teknik ve devasa yorumun bir arada toplandığı benzersiz astroloji yazılımları geliştirdik. Hazırladığımız yazılımlarla kendi alanımızda ilk olma özelliğimizi her zaman koruduk.

Turkcell, Kuzey Kıbrıs Turkcell, Vodafone ve Avea ile yaptığımız işbirlikleri sayesinde milyonlarca gsm abonesini Yorumcu mobil servisleri ile tanıştırdık.

Yerimizin ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak sitemizin kuruluşunun 10. yılında, aylarca süren uzun soluklu ve yoğun çalışmaların ardından sizler için logosundan tüm tasarımına kadar yenilenmiş bir Yorumcu.com yarattık.

Bu yıl sizlere çok sayıda yeni içerik ve servis sunmayı hedefliyoruz.

Yeni sitemizi beğeni ile kullanacağınızı umarız.

Nice 10 yıllarda yine birlikte olmak dileğiyle.

Altan Yıldız
Kurucu ve Yayın Yönetmeni