Yorumcu - Burçların Buluşma Noktası - Hakkında Değerli kullanıcımız,

Yorumcu.com olarak, 12 Ocak 1999 tarihinde başlayan yayınımız ile Türkiye'nin İlk Astroloji Sitesi unvanını taşımaktayız. 21 yıldır devam eden yayınımız ve çalışmalarımızla Astroloji, bilişim ve İnternet alanlarında büyük katkılarımızın bulunduğumuza inanıyoruz.

Yorumcu Türkiye'de %100 yerli mühendislik ile Astroloji yazılımları üreten tek site olma özelliği taşıyor.

Yorumcu'da büyük bir değer olduğuna inandığımız Astroloji'ye sahip çıkma konusundaki ciddiyetimizi her zaman koruduk. Sıradan bir magazinsel Astroloji sitesi olmak yerine, Astroloji'nin kadim teknikleri ile uzman olduğumuz yazılım geliştirme deneyimlerimizi bir araya getirerek kullanıcılarımıza yıllardır gerçek Astroloji'yi sunduk.

Çalışmalarımız sonucunda Astrorehber® ve Akrofonoloji® gibi sayısız bilgi ve tekniğin bir arada toplandığı benzersiz Astroloji yazılımları geliştirdik. Hazırladığımız yazılımlarla ve servislerle kendi alanımızda ilk ve tek olma özelliğimizi her zaman sürdürdük.

Usturlap12 Ocak 2009 tarihinde 10. yayın yılımızda yeni tasarımı ile yayına giren sitemizin üstteki logosunu da yenilemiştik. Logomuz eski çağlarda astrolog ve astronomlar tarafından kullanılan antik astronomi bilgisayarı Usturlap'tan esinlenerek hazırlandı.

Kuruluşumuzun 20. yılında tasarım, servis ve içeriği tamamen yenilenmiş bir Yorumcu'yu yayına alıyoruz. Yeni sitemizi keyif ve beğeni ile kullanacağınızı umarız.

Yorumcu.com

Etiketler

Usturlap
Usturlap (Arap. Almincantarat, Almicantarat, المقنطرة: Al-Muqantara, Alm. Astrolabium, Fr. Astrolabe, İng. Astrolabe, Ru. астролябия) M.Ö. 240 yıllarında eski Yunanlılar tarafından yapılmış ve daha sonra Araplar ve Müslümanlar tarafından geliştirilmiştir. 1000'den fazla kullanım alanı bulunmaktadır. Medeniyetlerin ortak bir mirası olan Usturlap mükemmel bir astronomi bilgisayarıdır.

Aler Hakkında

Aler Hakkında

Ticari Markalar

Aler Ticari Markalar

Alan Adları

Aler Alan Adları