Yorumcu - Burçların Buluşma Noktası - Hakkında Değerli kullanıcımız,

Yorumcu olarak, 12 Ocak 1999 tarihinde yayına başlamıştık.

TÜRKİYE'nin İLK TÜRK ASTROLOJİ SİTESİ, İLK TÜRK ASTROLOJİ YAZILIMINI GELİŞTİREN SİTE ve İLK TÜRK TAROT YAZILIMINI GELİŞTİREN SİTE gibi çok sayıda unvanı yıllardır gururla taşıyoruz (*).

Yorumcu'daki misyonumuz, kadim Astroloji teknikleri ile uzman olduğumuz yazılım geliştirme deneyimlerimizi bu platformda bir araya getirerek Astroloji'nin herkes tarafından kolayca ulaşılabilir, anlaşılabilir ve kullanılabilir olmasını sağlamak.

1999'DAN BU YANA 25 YILDIR kesintisiz devam eden yayınımız, başarılı çalışmalarımız ve geliştirdiğimiz Astroloji yazılımları ile misyonumuzu büyük oranda yerine getirdiğimize inanıyoruz. Bu misyonumuzu gelecekte de sürdüreceğiz.

Yorumcu'da şu anda ne görüyorsanız Türkiye'de ve bazılarını ise Dünya'da ilk kez biz geliştirdik. Daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, buradan başlayıp daha sonra buraya bakabilir, ve son olarak burayı ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizi keyif ve beğeni ile kullanacağınızı umarız.

Yorumcu.com
Burçların Buluşma Noktası®

Yorumcu - Yerli Üretim (*) Yorumcu'da, Astrorehber®, Astrolab® ve Akrofonoloji® gibi sayısız bilgi ve tekniğin bir arada toplandığı benzersiz Astroloji yazılımları geliştirilmiştir.
Usturlap Sitemizin Logosu Usturlap Hakkında
Sitemizin logosu, eski çağlarda astrolog ve astronomlar tarafından kullanılan antik astronomi bilgisayarı Usturlap'tan esinlenerek hazırlanmıştır.

Usturlap (Arap. Almincantarat, Almicantarat, المقنطرة: Al-Muqantara, Alm. Astrolabium, Fr. Astrolabe, İng. Astrolabe, Ru. астролябия) M.Ö. 240 yıllarında eski Yunanlılar tarafından yapılmış ve daha sonra Araplar ve Müslümanlar tarafından geliştirilmiştir. 1000'den fazla kullanım alanı bulunmaktadır. Medeniyetlerin ortak bir mirası olan Usturlap mükemmel bir astronomi bilgisayarıdır.

Usturlap hakkında daha fazla bilgi için: Astroloji yazıları.
Aler
Aler Hakkında
Markalar
Aler Ticari Markalar
Alan Adları
Aler Alan Adları

Etiketler