Yorumcu Market | Akrofonoloji® İsimlerin Enerjisi

Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi E-kitap Akrofonoloji® İsimlerin Enerjisi (E-kitap)

Altan Yıldız - Kemal Haluk Cebe
ISBN: 978-605-61003-1-4
19,8 x 13,8 x 0,6 cm, 96 sayfa
İstanbul, Kasım 2009
15,00 TLAkrofonoloji isimlerdeki enerji kalıplarınızı keşfetmenizi sağlar. Kendinizi ve etrafınızdaki insanların enerjilerini anlamanıza yardımcı olur.

Bu kitabı kendiniz, sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz insanlarla ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmenize yardım etmek üzere hazırladık. Kitabımız yeteneklerinizi ve yapabileceklerinizi zenginleştirmenize yardım edebilir. Kendi hayatınızın patronu olmanıza yardımcı olabilir.

Çalışmalarımızı bir araya getirip sade bir dille sunduğumuz eserimizin, kişisel gelişim konuları ile ilgilenen, bebeğine isim koymayı düşünen, isminin yorumunu merak eden ve hatta ismini değiştirmek isteyen kişilere ışık tutacağını umuyoruz.

İçindekiler: Akrofonoloji Nedir?, Siz ve İsminiz, İsminizi Değiştirin - Kaderinizi Değiştirin, İsim Değiştirirken Dikkat Edilecek Noktalar, Çocuğunuzu Tanıyın, İsminiz Ne Kadar Çekici? Akrofonoloji İle İsim Yorumu Örnekler, İsim Eklenen Kişiler ve Yaşam Tarzları.

Yorumcu'da 1999 yılından beri sunduğumuz Akrofonoloji® servisimizde isminizdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarını görebilir, ayrıca karakteriniz hakkında yorum alabilirsiniz. Akrofonoloji® servisimizden isminizin yorumunu öğrenmek için tıklayın.

Akrofonoloji® tescilli ticari markamızdır.


Kitabımızın içinden seçtiğimiz sayfaları büyütmek için üstteki resimlere tıklayın.