Yorumcu Market | Kitaplar

Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi

Akrofonoloji isimlerdeki enerji kalıplarınızı keşfetmenizi sağlar. Kendinizi ve etrafınızdaki insanların enerjilerini anlamanıza yardımcı olur. Bilgi için tıklayın.
Sağlıklı Yaşam Alternatifleri Sağlıklı Yaşam Alternatifleri

Yaşam enerjinizi daha iyi kullanmanızı ve yönetmenizi sağlayacak eşsiz bir rehber olan "Sağlıklı Yaşam Alternatifleri" kitabında, Biyoenerji'den Reiki'ye, Astroloji'den Yoga'ya kadar hayatımızı etkileyen bir çok konuyu ele aldık. Bilgi için tıklayın.

Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı Fala İnanma Falsız Kalma - Kahve Falı

"Fala inanma falsız kalma" atasözünü en iyi şekilde işleyen bu kitabımızın içeriğinde fal ile ilgili hem pozitiflikleri ve hem de negatiflikleri bulacaksınız. Bilgi için tıklayın.
 

E-kitaplarımızda Sosyal DRM amaçlı bir şifre bulunmaktadır. Okumak için açmak istediğinizde sizden şifrenizi girmeniz istenecektir. Sosyal DRM (Social Dijital Rights Management) bir belgenin korsan olarak kullanılmasını engellemek için dokümanın bir dizi işlemden geçirilmesine denir. Sosyal DRM'in altındaki mantık belgenin kullanıcı bilgilerini içererek şekilde yeniden paketlenmesi, derlenmesi ve bu sayede belgenin izinsiz dağıtılması durumunda bu dağıtım kaynağının takip edilmesi, bulunmasıdır.

Yorumcu'da bir e-kitap Sosyal DRM ile işaretlenirken aşağıdaki özellikler eklenir.
• E-kitap yüksek dereceli bir algoritma ile şifrelerek güvenliği sağlanır. Açılabilmesi için bu şifrenin girilmesi gerekir.
• E-kitabın "Belge Özellikleri/Açıklama" kısmına sipariş detayları eklenir.
• E-kitabın meta etiketlerine sipariş detayları eklenir.
• E-kitap kısıtlanarak kullanıcının kopyalama, yazdırma vb gibi işlemleri yapması engellenir.

E-kitaplarımızı okuyabilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Reader yüklü olmalıdır. Yüklü değilse yandaki butondan yükleyebilirsiniz.