Braun Silk-épil 7 | CLOSE-CONTACT TEKNOLOJİSİ İLE ARTIK "SAKLAYACAK HİÇ BİRŞEY YOK"!

Braun Silk- épil 7 | Close-Contact Teknolojisi ile artık Braun Silk-épil 7
Close-Contact Teknolojisi ile
artık "Saklayacak Hiç Birşey Yok"!


Tasarım, fonksiyonellik, yenilikçilik ve kaliteyi bir arada sunan, epilatör sektörünün lider markası Braun, su altında çalışabilen ve Close-Contact Teknolojisi'ne sahip Braun Silk-épil 7'yi geliştirdi. Ağdanın güçlükle alabildiği kum tanesi kadar küçük tüyleri bile kolayca almayı sağlayan Close-Contact Teknolojisi ile kadınlar kalite ve rahatlıktan ödün vermeden güzel ve bakımlı görünecek.

Close-Contact Teknolojisi ile geliştirilen Braun Silk-épil 7, günümüzün yoğun çalışma temposuna sahip kadınlarının güzellik rutinlerinin hızlı ve kolay olmasını sağlayacak.

Close Contact Teknolojisi sayesinde ağdanın güçlükle alabileceği, 0.5 mm uzunluğundaki kum tanesi kadar küçük tüyler bile cilde yakın temasta bulunacak şekilde tasarlanan ve ayrı ayrı kontrol edilebilen 40 adet cımbız ile kolayca alınabilecek. Böylece artık istenmeyen tüylerden kurtulmak için uzamalarını beklemeye gerek kalmayacak. Braun Silk-épil 7 yaz aylarının yaklaştığı bugünlerde pürüzsüz bir cilde kavuşmak için kadınların akıllarındaki sorulara cevap olacak.

Braun Silk-épil 7 su altında da mükemmel performans sergiliyor...

Epilasyon sırasında ılık suyun vücudu rahatlatıcı etkisi ve cilt gözeneklerinin açılmasıyla tüylerin daha acısız ve kolay alınmasını sağlamasından hareketle Close Contact Teknolojili Braun Silk-épil 7 su altında da çalışabilecek şekilde geliştirildi.

Böylece duş altında yapılarak daha kolay ve keyifli hale gelen epilasyon süreci kadınlara bir güzellik salonunun konforunu evlerinde yaşama şansını da tanıyacak.

Havuzun Kuğularından Braun Silk-épil 7'ye tam not...

Braun Silk- épil 7'nin Suada'da gerçekleşen lansmanında özel bir performans sunan ve gösterileri sırasında ürünü ellerinden bırakmayan Türkiye Su Balesi Milli Takımı sporcuları Braun Silk - épil 7'ye tam not verdiler. Sporcular su altında da çalışabilen Braun Silk - épil 7'nin kadınlara suyun acıyı azaltma etkisi ile daha rahat bir epilasyon sunarak farklı bir deneyim yaşatacağını söylediler.

Mevcut epilatörler arasında su altında da çalışabilen ilk ve tek epilatör olan Braun Silk-épil 7'nin özellikleri saymakla bitmiyor. Yüksek frekanslı masaj sistemi cildi rahatlatarak acıyı en aza indirirken epilatörün oynar başlığı öne ve arkaya 15 derece dönerek vücut hatlarına uyum sağlıyor.

SmartLight akıllı aydınlatma sistemi sayesinde en ince tüyler bile gözden kaçamayacak. Şarj edilebilirlik özelliği ile her zaman her yerde ıslak ya da kuru kullanım özgürlüğü sağlayan Braun Silk-épil 7, 1 saatlik şarj ile 40 dakika kullanılabilmesi ile diğer epilatörler arasında bu konuda fark yaratıyor.