indir.com | Mobil Uygulama Yarışması 2015

indir.com | Mobil Uygulama Yarışması 2015 2015'in mobil uygulamaları yarışıyor!

indir.com ve ekibi tarafından geçen yıl birincisi düzenlenen "indir.com Mobil Uygulama Yarışması"nın bu yılki ikinci ayağına başvurular başladı.

Uygulama geliştiricileri ve mobil ekosisteme destek vermek amacıyla düzenlenen yarışmaya katılım gösterecek geliştiriciler 20 Nisan tarihine kadar bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipler halinde başvurabilirler.

Yarışmaya katılacak olan uygulamanın 1 Ocak 2015 tarihi ve sonrasında yayınlanmış olması gerekiyor. Özgünlük, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterlere göre değerlendirilecek olan uygulamalar iki aşamadan geçecekler.

Son katılım tarihi 20 Nisan olan yarışmada 23 Nisan tarihinde ilk aşama olan halk oylaması başlayacak ve sonucunda ilk 10 açıklanacak. Bu sonuçlar birbirinden değerli, alanında uzman olan jüri üyeleri tarafından değerlendirilerek dereceye girenler seçilecek ve kazananlar 23 Mayıs tarihinde "Mobil Etkinlik"te açıklanacak.

Finalistlerini birbirinden değerli ödüllerin beklediği yarışmaya katılım gösterecek olan geliştiriciler uygulamalarını Google Play Store ve Apple App Store'a yükledikten sonra katılım formunu doldurarak yarışmaya başvuru yapabilirler.

Yarışma sonucunda dereceye giren mobil uygulama ve geliştiricilerinin hak kazanacakları ödüller ise şöyle;

Yarışma birincisine; 1 haftalık Silikon Vadisi tatili, ReklamStore'dan 5000TL'lik reklam, Camekan'dan 5000TL'lik Google Adwords reklamı, Webtures 5000TL değerinde SEO hizmeti, indir.com'dan 5000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Yarışma ikincisine; Antalya'da 1 haftalık tatil, ReklamStore'dan 2.500TL'lik reklam, Camekan'dan 2.500TL'lik Google Adwords reklamı, Webtures 2.500TL değerinde SEO hizmeti, indir.com'dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Yarışma üçüncüsüne; Antalya'da 3 günlük tatil, ReklamStore'dan 1000TL'lik reklam, Camekan'dan 1000TL'lik Google Adwords reklamı, Webtures 1000TL değerinde SEO hizmeti, indir.com'dan 1000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Ayrıca tüm finalistleri UserSpots'dan 2 günlük UI/UX Eğitimi, HTML Mag'dan, 1 günlük Mobil ve Responsive Arayüz Geliştirme eğitimi ve Monitise ofisinde 1 gün "Yeni Mobil Teknolojiler Eğitimi" ödüllerini kazanacaklar.

indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015 Yarışması ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.