NÜKHET DURU EVLERE KONUK OLUP 1000 TL HEDİYE EDİYOR

Nükhet Duru evlere konuk olup, 1000 TL hediye ediyor Nükhet Duru evlere konuk olup, 1000 TL hediye ediyor!
Yıllardır eğlenmek için aramızda toplanıp değişik günler tertipledik. Tam bunlar da sıkıcı olmaya başladı derken Koleston’un büyülü renklerinden çok güzel bir fikir geldi...

Koleston’dan Büyülü bir kampanya
6 hafta boyunca kalıcılık gösteren çift etkili Koleston, bir adım daha öteye giderek saç boyamayı bayanlar için daha keyifli hale getirmeyi ve saçlarla başlayan büyünün kişilerin hayatlarını değiştirmesini amaçlayan çok büyük bir kampanya tasarladı. Koleston’nun büyüleyici saçlara ve değişen hayatlara tanıklık etmek için hazırladığı kampanya, özellikle saçlarını evde boyamayı tercih eden kadınlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Bayanların arkadaşlarıyla beraber toplanıp kendi saç boyama partilerini düzenledikleri de kulağımıza gelen haberler arasında.

Nükhet Duru’yla keyifli bir gün ve 1000 TL hediye!
Siz de hayatın rutin gidişinden sıkıldıysanız, içinizden artık değişim zamanı geldi diyorsanız ya da çok önemli bir gün için özel olarak hazırlanmak ve büyülemeye başlamak istiyorsanız Koleston’un “saç renginle büyüle” isimli kampanyası tam size göre. Nükhet Duru’nun her hafta bir eve konuk olarak Koleston saç boyalarıyla saç boyama partileri yaptığı ve aynı zamanda gidilen her eve 1000 TL’nin hediye edildiği kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken www.sacrenginlebuyule.com isimli internet sitesine girip başvuru formunu doldurmak.

İnternet sitesinde, ayrıca kadınların ilgisini çekebilecek değişik bölümler de bulunuyor. Bu senenin trendlerini, burcunuza göre renkleri merak ediyorsanız, zengin içeriği ile keyifli vakit geçireceğiniz yeni bir dünya, www.sacrenginlebuyule.com’da keşfetmenizi bekliyor.