Alay

Alay

Rüyada bir alay asker görmek sıkıntıların sona ereceğini açıklar. Üzüntü içinde olan veya dertten kıvranan kimse rüyasında alayı görmesinden hemen sonra hiç ummadığı bir olay sayesinde kendine gelir. Bütün üzüntülerini, sıkıntılarını geride bırakır. Ayrıca yaşantısında olumlu gelişmeler görülür. Güveni artar, güçlenir, kuvvetlenir. Rüyasında bir alayla birlikte ilerlediğini gören de güçlü dostlar sayesinde işinde başarılı olur ve hatta doruğa da çıkabilir. Bu arada rüyada alay sancağı varsa daha da fevkalade sayılır. Rüya sahibi sıkıntıdan kurtulmakla kalmaz, imrenilecek, haset edilecek bir duruma da gelir. Alayın başında sancağı taşıdığını gören, önemli bir öğütün, vb. başına geçer. Adını duyurur. Zekası, çalışması, yetenekleri sayesinde büyük bir üne kavuşur.

Rüyada Alay ne anlama gelir? İçinde Alay görülen rüyalar nasıl yorumlanır? Alay rüya yorumu.

Türkçe aksanı göz ardı et

Popüler Semboller

Rüya Sözlüğü Kullanım Rehberi

Rüya Yorumu Arama • Birden fazla sembolü boşluk ile ayırarak aynı anda aratabilirsiniz (İçeren seçili). Örneğin ünlü bir kadın olmak gibi.

• "Türkçe aksanı göz ardı et" seçildiğinde Türkçe noktalama işaretleri göz ardı edilir. Örneğin masa ile maşa araması aynı sonuçları verir.

• Rüyanızda gördüğünüz isimlerin anlamlarını isimler sözlüğümüzde arayabilirsiniz.

Servisler

Yazılar