Araba

Araba

Rüyada atlı arabaya binen kimse başarıya gidecektir. Atlı bir arabayı kullanan kişi, bir başka insanın başarısında önemli bir rol oynar. Sürücüsü olan bir otomobil genel olarak iyi sayılmaz. Rüyada otomobile binmek sıkıntı olarak yorumlanır. Bu, araba yeni, güzel, vb.de olsa sıkıntı olarak yorumlanır. Otomobilden indiğini gören kimse bir sıkıntıyı geride bırakır. Sıkıntıda kişi üzerinde otorite sahibi olan birinin rolü olacaktır. Otomobili kullanan siz iseniz hayatınıza hakimsiniz demektir. Eğer başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor demektir. Otomobilin arızalanması sıkıntılı habere, otomobilin çalınması, yeni bir mal edinmeye işarettir. Otomobili geri geri sürmek, tedbirsiz bir davranış yüzünden ciddi bir tehlike ile karşı karşıya kalınacağını işaret eder.

Rüyada Araba ne anlama gelir? İçinde Araba görülen rüyalar nasıl yorumlanır? Araba rüya yorumu.

Türkçe aksanı göz ardı et

Popüler Semboller

Rüya Sözlüğü Kullanım Rehberi

Rüya Yorumu Arama • Birden fazla sembolü boşluk ile ayırarak aynı anda aratabilirsiniz (İçeren seçili). Örneğin ünlü bir kadın olmak gibi.

• "Türkçe aksanı göz ardı et" seçildiğinde Türkçe noktalama işaretleri göz ardı edilir. Örneğin masa ile maşa araması aynı sonuçları verir.

• Rüyanızda gördüğünüz isimlerin anlamlarını isimler sözlüğümüzde arayabilirsiniz.

Servisler

Yazılar