Ekmek

Ekmek

Ekmek rüyaları genellikle iyiye yorulur. Rüyasında bir yerden ekmek aldığını gören çalışan bir insanın maddi durumu çok daha iyi olur, olumlu adımlar atar. Bu rüyayı gören işsizse güzel bir teklif alır ve kısa sürede işe başlar. Ekmek yediğini gören bir mal sahibi olur. Rüyasında ekmek yiyen kadının evinde bolluk, bereket, huzur olur. Yuvadaki sıkıntılar sona erer. Genç bir kız, ekmek alırsa bir süre sonra kısmeti çıkar. Genç kız, ekmeği kopararak yerse çok kısa süre içinde mutlu bir yuva kurar. Ekmek, taze ve güzel renkliyse evleneceği kimse de tam düşlediği gibi biridir. Ekmek bayatsa evleneceği kimse yaşça büyük biri olacaktır. Evinde ekmek yaptığını gören insan, kendi gayreti ve emeğiyle istediklerine kavuşur. Başkalarına ekmek veren hayır işleri yapar ve sevaba girer. Birinden ekmek alan, bir yardım sayesinde istediği duruma gelebilir. Başkalarıyla bir ekmeği paylaşan bir işbirliği sayesinde başarıya erişir. Bir fırın dolusu altın renkli, taze ekmek gören insan hem huzura hem de paraya kavuşur. Yuvasında mutluluk olur. Rüyasında küflenmiş ekmek aldığını veya yediğini gören kimse kısa sürede servet edinecektir. Fakat bu paranın kaynağı da biraz karanlık olacaktır. Rüyada kızarmış ekmek görmek, başkasının çalışmasından yararlanmaktır. Bu iyi bir işbirliği de olabilir. Ekmek kızarttığını gören kimsenin alacağı kısmet konuşmalara, kıskançlığa neden olur. Ekmeği kızartırken yakmak kısmetin kaçması anlamına gelir. Kızarmış ekmeği yiyen kimse büyük bolluğa kavuşur.

Rüyada Ekmek ne anlama gelir? İçinde Ekmek görülen rüyalar nasıl yorumlanır? Ekmek rüya yorumu.

Türkçe aksanı göz ardı et

Popüler Semboller

Rüya Sözlüğü Kullanım Rehberi

Rüya Yorumu Arama • Birden fazla sembolü boşluk ile ayırarak aynı anda aratabilirsiniz (İçeren seçili). Örneğin ünlü bir kadın olmak gibi.

• "Türkçe aksanı göz ardı et" seçildiğinde Türkçe noktalama işaretleri göz ardı edilir. Örneğin masa ile maşa araması aynı sonuçları verir.

• Rüyanızda gördüğünüz isimlerin anlamlarını isimler sözlüğümüzde arayabilirsiniz.

Servisler

Yazılar