Kupa

Kupa

Rüyada kupa güzel, gururlu, bilgili, üstün, seçme, kendini beğenen bir kadın olarak yorumlanır. Rüyasında elinde gümüş bir kupa olduğunu gören bekar bir erkek böyle bir kadınla evlenir. Rüyasında altın kupa olduğunu gören üstün bir kadınla evlenir ama rahat edemez. Elindeki kupadan şarap, vb. içen bir erkek üstün fakat evli bir kadınla ilişki kurar. Kupa ayrıca para, kısmet, görevdir. Bakır veya pirinç kupa zevkli bir işten gelecek hayırlı kıymete işaret eder. Rüyasında bir yarışmayı kazanarak kupa alan kimsenin düşleri gerçekleşecektir. Bir kupaya güzel renkli bir şerbet, vb. doldurduğunu gören genç kız veya kadın, zekası sayesinde beğendiği erkeği elde ederek evlenir. Elindeki kupadan içkinin sızdığını veya döküldüğünü gören erkek eşi tarafından aldatılır. Bir yerde duran sıra parlak, güzel kupa henüz kimsenin el atmamış olduğu kazançlı işlerdir.

Rüyada Kupa ne anlama gelir? İçinde Kupa görülen rüyalar nasıl yorumlanır? Kupa rüya yorumu.

Türkçe aksanı göz ardı et

Popüler Semboller

Rüya Sözlüğü Kullanım Rehberi

Rüya Yorumu Arama • Birden fazla sembolü boşluk ile ayırarak aynı anda aratabilirsiniz (İçeren seçili). Örneğin ünlü bir kadın olmak gibi.

• "Türkçe aksanı göz ardı et" seçildiğinde Türkçe noktalama işaretleri göz ardı edilir. Örneğin masa ile maşa araması aynı sonuçları verir.

• Rüyanızda gördüğünüz isimlerin anlamlarını isimler sözlüğümüzde arayabilirsiniz.

Servisler

Yazılar