Kuyruk

Rüyada kuyruk pek de iyi sayılmaz. Rüyasında kuyruğu olduğunu veya kuyruğunun çıktığını gören insanın adı bir olaya karışır. Kuyruğu çıktığını gören kadın bir dedikoduya üzülür. Hatta bir iftiraya uğrar. Rüyasında kuyruğunu kesen kimse epey uğraştıktan sonra adını temize çıkartabilecektir. Rüyada tüylü bir hayvanın örneğin bir tilkinin kuyruğunu görmek uzak bir yerdeki kısmettir. Elinde böyle bir kuyruk tuttuğunu gören yol yaparak kısmet alır. Veya kısmet ona yoldan gelir. Kuyruğunu tüylerinin dökülmesi kısmette başkalarının gözü olduğunu belirtir. Bu kısmet ele geçene kadar güçlükler olacaktır. Hatta kısmet bölünecektir. Rüyada ince, tüysüz kuyruklar tehlike, düşmanlıktır. Yılan kuyruğu gören hiç beklemediği birinin düşmanlığı karşısında şaşırıp telaşlanır.

Rüyada Kuyruk ne anlama gelir? İçinde Kuyruk görülen rüyalar nasıl yorumlanır? Kuyruk rüya yorumu.

Türkçe aksanı göz ardı et

Popüler Semboller

Rüya Sözlüğü Kullanım Rehberi

Rüya Yorumu Arama • Birden fazla sembolü boşluk ile ayırarak veya alt alta yazarak aynı anda aratabilirsiniz (İçeren seçili). Örneğin ünlü bir kadın olmak gibi.

• "Türkçe aksanı göz ardı et" seçildiğinde Türkçe noktalama işaretleri göz ardı edilir. Örneğin masa ile maşa araması aynı sonuçları verir.

• Rüyanızda gördüğünüz isimlerin anlamlarını isimler sözlüğümüzde arayabilirsiniz.

Servisler

Yazılar