Kişisel bazı sorular yöneltmek ve danışmanlık hizmeti almak istiyorum.

Kişisel bazı sorular yöneltmek ve danışmanlık hizmeti almak istiyorum.

Yorumcu üyeliği ile servislerimize verdiğimiz desteğin sadece servislerin kullanımı konusunda yardımcı olmak ile sınırlı olduğunu, bireysel danışmanlık hizmeti içermediğini belirtmek istiyoruz. Kişiye özel çalışma gerektiren tüm bireysel danışmanlık hizmetleri sadece konunun uzmanları tarafından ve belli hizmet bedelleri karşılığında verilmektedir.

Yorumcu üyeleri Servisler sayfasında yer alan servislerden sınırsız olarak yararlanabilmektedir. Üye olup uygulama ve servislerimizi kullanarak sorunuzun yanıtını bulmayı deneyebilirsiniz.

Eğer sorunuzun yanıtı bir doğum haritasının analizi ile elde edilebilir türden ise (örneğin birtakım önemli bir kararın alınması konusunda danışmanlık, partner ile uyum analizi, evlilik tarihi belirleme, bebek için uygun doğum tarihi belirleme vb.) bu durumda Astrorehber bireysel danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu tip analizler danışmanlarımız tarafından ücret karşılığı yapılmaktadır.

Bilgi almak istediğiniz konuda güncel bir hizmetimiz olup olmadığını öğrenmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Daha fazla bilgi için üyelik sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

Etiketler

astrorehberdoğum haritasıhoroskop