Astrorehber'den satın aldığım bir Astroloji raporuma erişmek istiyorum.
Satın almış olduğunuz bir Astroloji raporuna erişmek için, kullanıcı adınız (e-posta adresiniz) ve parolanız ile Yorumcu üyelik sisteminde oturum açın.

1) Oturumunuzu açıp servislere giriş yaptığınızda Üye / Astroloji Raporlarım bağlantısından raporunuza erişebilirsiniz.

2) Sitenin üst bölümündeki Astrorehber / Astroloji Raporlarım bağlantısından raporunuza erişebilirsiniz.

3) Astroloji raporu oluşturma sayfasında Rapor butonuna tıkladığınızda oluşturulan PDF formatındaki Astroloji raporunu kaydedebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Rapor türüne göre çeşitli seçenekler sunulmaktadır.

Raporun Saklanma Süresi
Astrorehber Astroloji raporları sistemimizde satın alındığı tarihten itibaren 2 ay boyunca saklanmaktadır. PDF formatındaki raporunuzu bu süre sona ermeden indirip kaydederek saklamanızı öneriyoruz. Bununla birlikte 2 aylık sürenin bitiminden sonra aktif üye statüsünde olunması halinde raporunuz üyelik dönemi süresince sistemde yeniden oluşturulup saklanmaktadır.

Rapor ödemenizi hesabınız altında görüyorsanız ve üyelik döneminiz sona ermiş ise, üyeliğinizi yenileyerek raporunuzun hesabınız altında otomatik olarak yeniden oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde tüm raporlarınız yeniden oluşturularak üyelik dönemi süresince sunucumuzdan indirilebilir şekilde saklanır.

Üye Kaydı ve/veya Rapor Bulunamadığında
Üyelik dönemleri üyelik sözleşmesinde belirtilen süreden daha uzun bir süre yenilenmediğinde üye hesabı otomatik kapanır ve bir süre sonra hesap sistemden tamamen silinir. Silinmiş bir hesabın altındaki eski Astroloji raporlarının yeniden oluşturulması mümkün değildir. Raporlarınızın sistemimizde sürekli olarak saklanmasını arzu etmeniz halinde üyelik döneminizi sözleşmede belirtilen dönem içinde yenilemenizi öneririz.
  • 11.867

Etiketler

astrorehberharitahoroskopdoğum haritası