Yorumcu üyeliği kapsamı nedir?
Yorumcu üyeliği, satın alınan Üyelik Dönemi boyunca (Aktif Üye) Üyelere Özel Servislere tam ve sınırsız erişim sağlar. Üyelik dönemi sonlandığında (Pasif Üye) bu servislere erişim sınırlanır veya kapanır.

Yorumcu üyeliği ile Astroloji bölümündeki Transitler (Günlük kişisel öngörü servisi), Gezegensel Saatler, Ay Takvimi, Ay Tutulmaları, Ay Evresi, Harita Sentezi, Astroloji Zarları, Yıldız Haritası, Güneş ve Ay Dönüşü, Çekim Burçları, Doğum Haritası, Kompozit Harita ve Sinastri Haritası gibi çok sayıda premium servis, ayrıca Akrofonoloji (İsim Analizi), Fallar (Tarot Falı, El Falı, I Ching vb), BabyPlan (Bebek cinsiyeti servisi) ve Biyoritim bölümlerindeki onlarca servis tam özellikleri ile sınırsız kullanılabilmektedir. Bu alanlarda ihtiyaç olduğunda formlara tüm bilgileriniz otomatik girilebilmektedir.

Üyelik ayrıcalıklarını, kapsamını ve yararlanılan güncel servisleri burada bulabilirsiniz. Kayıt işlemi öncesi belirtilen sayfada yer alan her bir servisi, isminin üzerine tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılı Astroloji raporları için Market alanında yer alan Astroloji Raporlarımızı inceleyerek beklentinize uyan raporu satın alabilirsiniz. Rapor seçenekleri üzerinden ilerleyerek raporların özelliklerini ve örneklerini görebilirsiniz.

Raporlarımızın ve kitaplarımızın tümü Yorumcu üyeliği hediyeli olduğundan, üyelik satın almadan sipariş edilebilir.

İşlemleriniz öncesinde her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.
  • 13.428

Etiketler

üyelikyararlanılan servislerüyelik kapsamıastroloji raporu