Medyada Yorumcu - 2006

Medyada Yorumcu - 2006

Türkiye'nin ilk Astroloji sitesi Yorumcu® olarak, yayına başladığımız 1999 yılından bu yana gerek kullanıcılarımızın gerekse medyanın ilgi odağı olma özelliğini her zaman koruduk.

Türkiye'de İnternet'in henüz emeklediği günlerde, bugün bile diğer sitelerin sağlayamadığı servis ve içerikleri sunuyorduk. Konumuzda sayısız ilke ve başarılara imza atan lider bir site olduk.

Aşağıdaki haberlerin sitemizi ilk kez ziyaret eden konuklarımızın bizi daha iyi tanımasına yardımcı olacağını umuyoruz.

Tüm haberler

Ocak 2006 - Mix Girl - yorumcu.com Sana Kim Olduğunu Anlatıyor
Gördüğün rüyanın etkisinde kalıp, ne anlama geldiğini merak ediyor musun? Ya da her gün burcunu okumak dışında astrolojiye özel bir ilgi duyuyor musun? Eğer bu sorulara yanıtın "evet" ise, tam sana göre bir site var; www.yorumcu.com.

Bu adreste astrolojiyle ilgili A'dan Z'ye her şeyi bulabilirsin. Metafizik, parapsikoloji, büyü, hipnoz... Site, yazılım mühendisi ve astroloji araştırmacısı Altan Yıldız tarafından 1999 başında kuruldu. Tek özelliği astroloji ve metafizik hakkında bilgi sağlaması değil. Aynı zamanda benzer ilgi alanlarına sahip kişileri de biraraya getiriyor. Astroloji yüzeysel değil, derinlemesine anlatılıyor. Örneğin, gök mekaniği [astronomi], matematiksel hesaplar, yorumlama teknikleri de gösteriliyor.

Sitede en çok ilgi gören bölümlerden biri, çevrimiçi doğum ve ilişki uyum haritası hazırlayan ve yorumlayan Astrorehber astroloji yazılımı. Doğum haritanı ücretsiz olarak öğrenebiliyorsun. Bir diğer ilgi çeken bölüm ise yedi yılda hazırlanan ve onbinden fazla rüya yorumu içeren rüya yorumu sözlüğü. Bu arada, sitedeki bilgilere 2353'ten de ulaşabilirsin.

Etiketler

yorumcuhabermedyada yorumcu