Bebek cinsiyeti belirleme için yardımcı olabilir misiniz?

Bebek cinsiyeti belirleme için yardımcı olabilir misiniz?

BabyPlan® servisimizde bireysel danışmanlık alanına giren, kişiye özel çalışma gerektiren sorular yanıtlanmamaktadır.

BabyPlan® cinsiyet öngörü sistemimizin kullanımı son derece basittir. Sayfadaki forma gerekli bilgileri girdiğinizde, ekrana açıklamalarla birlikte 1 aylık BabyPlan® cinsiyet öngörü takvimi gelmektedir. Ayları ilerleterek farklı aylar için farklı takvimler elde edebilirsiniz.

Kadınların herhangi bir ayda gebe kalma olasılıkları %20-25 arasındadır. Bu, 4 ya da 5 ilişkiden sadece birinde gebelik olasılığı bulunduğu anlamına gelmektedir. İlişki için uygun ilk ay dahil sonraki 4-5 ay için birer takvim oluşturup bu takvimlerin arasında tüm hafta boyunca istediğiniz cinsiyeti gördüğünüz takvimi ve tarihleri kullanmanızı öneriyoruz.

Servisimizde yumurtlama günü belirlenmesinin önemi bu dönemde cinsel ilişkiye girilmesi gerekmesindedir. Bu dönem içinde gelişen yumurtanın atıldıktan sonra 12-24 saat yaşadığı, spermin ise 72 saate kadar yaşama potansiyeli olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Bu nedenle, ilişki tarihinden sonraki 72 saat içinde takvimde cinsiyetin değiştiğini görüyorsanız, o dönem istenilen cinsiyetin elde edilmesi açısından belirsizlik ve risk taşıyabilir.

BabyPlan® cinsiyet öngörü servisimiz, bilimsel bazı araştırma ve verilerden yola çıkılarak hazırlanmış ve bunlar doğrultusunda analiz yaparak öngörüde bulunmaktadır. Bebek cinsiyetinin nasıl belirlendiği ve doğruluk payı konusunda buraya tıklayıp ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Adet döngülerinizdeki değişiklikler, gün kayması ve/veya hamilelik tarihindeki belirsizlikler, stres, servisten elde edilen sonuçları etkilemektedir. Bu nedenle istenmeyen bir sonuçla karşılaşabileceğiniz gibi doğru çıkmayan bir sonucun neden doğru çıkmadığı konusunda bir yorum yapabilmek çoğu kez kolay değildir.

Servis, sonuçlarının doğruluğu garanti edilmeksizin, sadece bir fikir vermesi amacı ile ve olduğu gibi verilmektedir. Servisin kullanımı, Yorumcu.com site kullanım koşulları sayfasındaki koşullara bağlıdır.

Sonuçlar konusunda memnuniyetsizlik ya da hayal kırıklığı yaşamamanız açısından servisin üstteki koşulların göz önünde bulundurularak kullanılması gerekmektedir.

Etiketler

babyplancinsiyet tahminicinsiyet belirleme