Banka havalesi ödeme onay kodu elime geçmedi.

Ödemenizi banka havalesi sayfasında açıklandığı şekilde eksiksiz yapmış ve sayfadaki form ile bize bildirmiş olmanız gerekmektedir.

Ödeme bildirim formundaki bilgilere uygun olarak ödemenizin hesabımıza geçtiği görüldükten sonra onay kodunuz e-posta adresinize ve kayıtlı üye iseniz Yorumcu posta kutunuza gönderilir. Posta kutunuzu ödeme bildiriminde bulunduğunuz gün veya sonraki iş günü kontrol edebilirsiniz.

Onay kodunun gelmemesinin en sık rastlanılan nedenleri:

• Banka havalesi sürecindeki işlemlerden birinin eksik bırakılmış olması (Örneğin; havalenizi yapmanıza karşın bunu muhasebe servisimize bildirmemeniz). Ödeme sayfasındaki açıklamaları tekrar inceleyebilirsiniz.

• Onay kodu mesajımızın önemsiz e-posta (spam) klasörünüze düşmüş olması. E-posta sağlayıcınızın önemsiz e-posta klasörünü mutlaka kontrol etmenizi öneririz.

• Ödemenin bildirildiği e-postanın hatalı veya çalışmıyor olması. Formda yazdığınız e-postanız çalışmıyorsa ödeme onay kodu elinize ulaşmayacaktır. Bu durumda yeni ve çalışan bir e-posta ile yeniden havale bildiriminde bulunmanız gerekir.

• Ödemenin EFT ile, mesai saatleri dışında veya hafta sonunda yapılmış olması. Bu durumda ödemeniz hesabımıza sonraki ilk iş gününde geçecektir.

Ödemenizi yapmanıza, ödeme sayfasındaki form ile bunu bildirmenize ve 3 günden daha uzun bir süre geçmesine karşın onay kodu elinize ulaşmamışsa Destek Merkezi'nden ile bize ulaşabilirsiniz.
  • 3.369

Etiketler

üyeliködemekredi kartıvisamastercardtroypara transferihavaleeft