Astrorehber temel ve profesyonel Astroloji raporları arasındaki fark nedir?
Temel raporların yorumları kısa ve sadedir. Bu rapor seçeneklerinde doğum kartlarındaki bazı işaretlerin yorumları yer almayabilir.

Profesyonel raporların yorumları daha uzun ve ayrıntılıdır. Aynı işarete ait temel ve profesyonel transit raporundaki yorum örnekleri alttadır.

Temel ve profesyonel raporlar ile birlikte hediye edilen üyelik dönemleri ve puanlar farklıdır. Astrorehber, Market ve Rapor Siparişi bölümlerinde satışa sunulan tüm raporlara ait güncel bilgileri ve örnek raporları bulabilirsiniz.

Temel Transit Raporundan Örnek Yorum
Bu dönemde kariyerinizle dış görünüşünüz ve insanlar üzerinde bıraktığını izlenim arasında her zamankinden daha sıkı bir bağ vardır. Başarıya ulaşmak için dikkatinizi ve çabalarınızı tavırlarınıza ve insanların sizi nasıl gördüğüne yoğunlaştırmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Profesyonel Transit Raporundan Örnek Yorum
Bu transit, yaşamınızda çok önemli bir gelişim ve büyüme evresinin başlangıcına işaret eder. Jüpiter bu evdeyken, bir birey olarak gerçekte kim olduğunuzu keşfetmeye çalışmalısınız. Yetenek ve yeterliliklerinize gerçekçi bir gözle bakmalı, neleri başarabileceğinizi, neleri başaramayacağınızı görmeye çalışmalısınız, çünkü bu transitin etkisi altındayken insanlar kendilerine ve çevrelerinde bıraktıkları izlenime fazla güvenme eğilimindedirler. Yeteneklerinizi gizlemeye ya da kendi kabuğunuza çekilmeye pek yanaşmazsınız. Fakat kendi özelliklerinizi ve öneminizi abartmamalısınız. Bu transit süresince yapacağınız en doğru şey kendinize karşı dürüst olmak ve gerçekten kim olduğunuzu bulmaya çalışmaktır.

Ayrıca, yeni bilgiler ve deneyimler kazanmak için uygun bir dönemdir. Bütün bunlar, şu anki olgunlaşma ihtiyacınızın bir parçasıdır. Bu ihtiyaç sadece kişiliğinizi değil, genel olarak yaşamı ele alış biçiminizi de kapsar. Bu dönemde, çocukça davranışlarınızı ve çok eskiden kalma önyargılarınızı terk etmeniz gerekir. Şu an karşı karşıya olduğunuz dünyaya ve içinde bulunduğunuz şartlara uygun olmayan bütün alışkanlıklarınızdan, sabit fikirlerinizden kurtulmanız gerekir.

İhtiyacınız olan insanlar ve kaynaklar kendiliğinden ayağınıza gelirler. Onları mümkün olduğunca yapıcı ve yararlı bir biçimde kullanmalısınız. Diğer bir deyişle bu dönemde karşılaşacağınız ve ortak bir şeyler yapacağınız herkesin de bu ortaklıktan en az sizin kadar kazançlı çıkmasını sağlamalısınız. Ancak işbirliği ve yardımlaşmayla gerçek anlamda başarı ve gelişim sağlanabilir.

Bu dönemde yaşamınızın dini ve ruhani boyutu her zamankinden daha fazla önem kazanır. Hayatın somut ve gözle görülen yönleri artık sizi tatmin etmez. Yaşamının daha derin anlamlarının da var olduğuna inanmak, bunları keşfetmek istersiniz. Diğer türlüsü size çok boş gelir.

Bu yıl kişisel anlamda sizin için şanslı bir yıl olacaktır. Daha güçlü bir gezegensel enerjinin olumsuz etkileri söz konusu olmadığı sürece ilişkileriniz ve yeni tanıştığınız insanlar sürekli olarak size birtakım avantajlar sağlayacaktır. Artan özgüveniniz ve ağırbaşlılığınız size çok şey kazandıracaktır ve faaliyetlerinizi çeşitlendirmenizi sağlayacaktır. Fakat kibirli ve küstah olmamaya özen gösterin. Çok önemli başarılar elde etseniz bile, bütün cevapları bulduğunuzu, her şeyi bildiğinizi düşünerek kendinizi kandırmayın. Bu transitin etkisi altındayken hala öğrenme aşamasındasınızdır.
  • 8.946

Etiketler

astrorehberastroloji rapor