Astrorehber temel ve profesyonel Astroloji raporları arasındaki fark nedir?

Astrorehber temel ve profesyonel Astroloji raporları arasındaki fark nedir?

Temel raporların yorumları sade ve kısadır. Bu rapor seçeneklerinde doğum kartlarındaki bazı işaretlerin yorumları yer almayabilir.

Profesyonel raporların yorumları daha uzun ve ayrıntılıdır.

Tüm raporlara isteğe bağlı Astroloji Kitabı (Ücretsiz e-kitap) eklenebilmektedir. Rapor içeriklerine ayrıca kendi özel analiz ve yorumlarınız da eklenebilmektedir.

Temel ve profesyonel raporların ortalama uzunlukları ve yorum örnekleri alttadır. Astrorehber, Market ve Rapor Siparişi bölümlerinde satışa sunulan tüm raporlara ait güncel bilgileri ve örnek raporları bulabilirsiniz.

Doğum Haritası Raporları
• Astrorehber Portre (Temel rapor): 20-25 sayfa
• Astrorehber Portre (Pro rapor): 45-50 sayfa
• Astrorehber Genç Portre (Pro rapor): 35-40 sayfa
• Astrorehber Cinsel Portre (Pro rapor): 30-35 sayfa
Temel Portre Raporu Örnek Yorum
Başkalarının hayatında gerçek anlamda itici güç olabilirsiniz. Grup liderliği veya eğiticilik konusunda doğuştan yeteneklisiniz. Canlılığınızı, motivasyonunuzu ve enerjinizi iletişim kurduğunuz herkese, özellikle de gençlere bulaştırırsınız. Ayrıca, coşkunuz da son derece güçlüdür, hatta bazen biraz fazla güçlüdür ve başkalarını huzursuz eder. Etrafınızdaki insanlar, çevreniz, aileniz ve eviniz için çok çaba harcarsınız.
Profesyonel Portre Raporu Örnek Yorum
Bu görünüm duygusal kaygı ve sabırsızlığa işaret eder. Duygularınız güçlüdür ve hep karışıktır, çünkü insanların size ne söylediğine, ne yaptığına karşı hassassınızdır. Hayal gücünüz aşırı çalışır ve size gerçekte olmayan şeyleri olmuş veya varmış gibi gösterir. İnsanlar bu tür bir davranışı hak etmedikleri halde onları inciterek, istismar ederek kendinizi bu hayali saldırılara karşı savunmaya çalışırsınız. Kendinizle fazlaca alakadar olduğunuzdan, bazen sizinle uzlaşmaya çalışan insanlara anlayışsız ve soğuk davranırsınız. Zamanla bu kişiler sizi görmezden gelmeye, sizden uzak durmaya başlayacaklardır. Size saldırganca davranan insanlardan korktuğunuz zaman siz de aynı şekilde davranarak misilleme yaparsınız. Samimi ilişkiler kurmayı gerçekten çok istersiniz fakat böyle ilişkiler kurduğunuzda onlarla nasıl başa çıkacağınızı, onları nasıl yürüteceğinizi bilemezsiniz. Bu muhtemelen ebeveynlerinizin sizi haksız yere suçladığı çocukluk döneminizde başlamıştır.

Bu gezegen kombinasyonu kendi başına sizin için uygun olabilecek belli mesleki alanlara işaret etmez. Mesleğiniz ne olursa olsun iş arkadaşlarınızla problemler yaşayacağınıza işaret eder. Kaybettiğinizde bunu nazikçe ve olgunlukla karşılamazsınız, hatta rakiplerinizin adil olmayan avantajlara sahip olduğunu iddia edersiniz. Diğer bir deyişle, kaybetmeyi asla hazmedemezsiniz. O kadar alıngansınızdır ki en ufak bir eleştiri bile sizi öfke nöbetine sokmaya yeter. Öte yandan, başka birine karşı son derece acımasızca sözlü saldırıda bulunabilirsiniz ve sonra da aldığınız karşılığa şaşırırsınız. Eleştirilere olan aşırı hassas tepkinizle başkalarının hassasiyetine olan umursamazlığınız arasında büyük bir çelişki vardır. Halkla ve/veya iş arkadaşlarınızla yakın temas gerektiren mesleklerde başarılı olmak istiyorsanız bu problemleri halletmek zorundasınız.

Duygusal ihtiyaçlarınızı tatmin edebilmek için kendinizi aşırı uç biçimlerde öne çıkarırsınız. Reddedildiğinizde inanılmaz boyutlarda kaba hatta acımasız ve zorba olabilirsiniz. Önemsediğiniz insanların arkadaşa, yoldaşa ihtiyacı vardır fakat siz onların ihtiyaçlarını görmezden gelirsiniz ve kıskançlığınız sağlıklı düşünmenizi engeller. Sizi “terk ettiklerinden” şikayet edersiniz. Başkalarından uzlaşmacı ve fedakar olmalarını beklersiniz fakat siz kendiniz uzlaşmak veya fedakarlık yapmak için mantıklı bir neden göremezsiniz.

Huzura kavuşmayı beklemeden önce yapmanız gereken çok şey var. Tüm gerçekleri öğrenmeden, yeterince düşünmeden her hangi bir ilişkiye dair her hangi bir karar vermemekle başlayabilirsiniz. Kendinizi karşınızdaki kişinin yerine koyun ve bu sayede kaba davranışlarınıza maruz kalmanın nasıl bir şey olduğunu daha iyi anlayın. Eğer kendinize karşı dürüst olursanız çoğu zaman olgunlukla ve adil hareket etmediğinizi göreceksiniz. İnsanlarla iyi geçinemiyorsanız bunun tek suçlusu yine sizsiniz. İnsanların size düşman olmadığını, öyle sanmanızın hayal gücünüzün bir ürünü olduğunu düşünmeye ve kabul etmeye çalışın.

İlişki Haritası Raporu
• Astrorehber Birliktelik (Pro rapor): 30-35 sayfa
Astrorehber Birliktelik Raporu Örnek Yorum
Kompozit haritada Güneş Ay ile kavuşum oluşturuyorsa ikiniz de ortak amaçlara sahipsiniz, hedefler konusunda hemfikirsiniz demektir. Pek çok ilişkide bu özelliğe rastlanmaz. Bu görünüm özellikle aşk ilişkileri için mükemmeldir, çünkü Güneş eril niteliği, Ay dişil niteliği temsil eder. Kavuşum bu ikisinin sembolik evliliğidir ve sizin gerçekten birbirini tamamlayan çiftler olduğunuzu ifade eder. Eril ile dişilin tamamlayıcılığı sayesinde kompozit haritalarında bu görünüme sahip bir kadın ve bir erkek arasında güçlü bir cinsel çekimden söz edilebilir. Arkadaşlık ilişkileri için de faydalı bir görünümdür, çünkü tıpkı aşkta olduğu gibi arkadaşlıkta da iki kişinin birbirini tamamladığına, arada güçlü bir bağ olduğuna işaret eder.

Güneş-Ay kavuşumu yeni bir döngünün başlangıcı olduğundan, kompozit haritadaki kavuşum ilişkinizin hayatınıza, hatta genel anlamda dünyaya yeni şeyler katma potansiyeli taşıdığını gösterir. Bu, özellikle iş ortaklıkları ve mesleki ilişkiler için çok önemli bir avantajdır. Tamamlayıcılık unsuru ortak hareket ettiğinizde bireysel çabalarınızla elde edebileceğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, hayatta el ele vererek girdiğiniz mücadelelerden zaferle çıkabilirsiniz.

Gelecek Analizi Raporları
• Astrorehber Transitler (Temel rapor): 100-110 sayfa
• Astrorehber Transitler (Pro rapor): 390-400 sayfa
• Astrorehber Ay Dönüşü (Pro rapor): 20-25 sayfa
Temel Transit Raporu Örnek Yorum
Bu dönemde kariyerinizle dış görünüşünüz ve insanlar üzerinde bıraktığını izlenim arasında her zamankinden daha sıkı bir bağ vardır. Başarıya ulaşmak için dikkatinizi ve çabalarınızı tavırlarınıza ve insanların sizi nasıl gördüğüne yoğunlaştırmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.
Profesyonel Transit Raporu Örnek Yorum
Bu transit, yaşamınızda çok önemli bir gelişim ve büyüme evresinin başlangıcına işaret eder. Gezegen bu evdeyken, bir birey olarak gerçekte kim olduğunuzu keşfetmeye çalışmalısınız. Yetenek ve yeterliliklerinize gerçekçi bir gözle bakmalı, neleri başarabileceğinizi, neleri başaramayacağınızı görmeye çalışmalısınız, çünkü bu transitin etkisi altındayken insanlar kendilerine ve çevrelerinde bıraktıkları izlenime fazla güvenme eğilimindedirler. Yeteneklerinizi gizlemeye ya da kendi kabuğunuza çekilmeye pek yanaşmazsınız. Fakat kendi özelliklerinizi ve öneminizi abartmamalısınız. Bu transit süresince yapacağınız en doğru şey kendinize karşı dürüst olmak ve gerçekten kim olduğunuzu bulmaya çalışmaktır.

Ayrıca, yeni bilgiler ve deneyimler kazanmak için uygun bir dönemdir. Bütün bunlar, şu anki olgunlaşma ihtiyacınızın bir parçasıdır. Bu ihtiyaç sadece kişiliğinizi değil, genel olarak yaşamı ele alış biçiminizi de kapsar. Bu dönemde, çocukça davranışlarınızı ve çok eskiden kalma önyargılarınızı terk etmeniz gerekir. Şu an karşı karşıya olduğunuz dünyaya ve içinde bulunduğunuz şartlara uygun olmayan bütün alışkanlıklarınızdan, sabit fikirlerinizden kurtulmanız gerekir.

İhtiyacınız olan insanlar ve kaynaklar kendiliğinden ayağınıza gelirler. Onları mümkün olduğunca yapıcı ve yararlı bir biçimde kullanmalısınız. Diğer bir deyişle bu dönemde karşılaşacağınız ve ortak bir şeyler yapacağınız herkesin de bu ortaklıktan en az sizin kadar kazançlı çıkmasını sağlamalısınız. Ancak işbirliği ve yardımlaşmayla gerçek anlamda başarı ve gelişim sağlanabilir.

Bu dönemde yaşamınızın dini ve ruhani boyutu her zamankinden daha fazla önem kazanır. Hayatın somut ve gözle görülen yönleri artık sizi tatmin etmez. Yaşamının daha derin anlamlarının da var olduğuna inanmak, bunları keşfetmek istersiniz. Diğer türlüsü size çok boş gelir.

Bu yıl kişisel anlamda sizin için şanslı bir yıl olacaktır. Daha güçlü bir gezegensel enerjinin olumsuz etkileri söz konusu olmadığı sürece ilişkileriniz ve yeni tanıştığınız insanlar sürekli olarak size birtakım avantajlar sağlayacaktır. Artan özgüveniniz ve ağırbaşlılığınız size çok şey kazandıracaktır ve faaliyetlerinizi çeşitlendirmenizi sağlayacaktır. Fakat kibirli ve küstah olmamaya özen gösterin. Çok önemli başarılar elde etseniz bile, bütün cevapları bulduğunuzu, her şeyi bildiğinizi düşünerek kendinizi kandırmayın. Bu transitin etkisi altındayken hala öğrenme aşamasındasınızdır.
Ay Dönüşü Raporu Örnek Yorum
Bu ay çok güçlü fikirler üretebilirsiniz fakat bunların her iki tarafı da keskin birer kılıç olduğunu unutmayın. Heyecan verici ve sağlam destekli fikirler her zaman kabul görür fakat tek bir kişinin fikrinde ısrar etmek tam tersi etki yaratır. Egoların aklı ve mantığı gölgede bırakacak şekilde kabarması ve gereken bütün bilgileri elde etmeden aceleci yargılara varmak gibi tehlikelere karşı dikkatli olmanızda yarar var. Bu nedenle, önerilerinizi sunmadan önce yeteri kadar araştırdığınızdan ve konu hakkında bilgi edindiğinizden emin olun. Herhangi bir itirazla karşılaştığınızda kafanızı çevirip geçmeden önce dikkatlice dinleyin. Konuya tamamını göremeyecek kadar yakından bakma hatasını yapabilir, hiç farkında olmadan sizden daha güçlü olanların ağına düşebilirsiniz.

Etiketler

astrorehberastro rehbertemelproastroloji rapor