Astrorehber Transitler Astroloji Raporu - Rapor Oluşturma
Türkiye'nin ilk Astroloji yazılımı Astrorehber® tarafından üretilen Astrorehber Transitler Astroloji Raporu, çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip benzersiz bir rapordur. Buraya tıklayıp rapor hakkında bilgi alabilirsiniz.

Analizin odaklandığı gezegenlerin seçimi ile 4 farklı rapor elde edilebilmektedir. Aşağıda raporların tüm özelliklerinden yararlanılmasını sağlamak amacıyla rapor oluşturma ve indirme konusunda bazı bilgiler bulunmaktadır.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 1

1. Tarih Aralığı: Rapor oluşturma sayfasında analiz tarih aralığı değiştirilebilir. Örneğin tarih barı üzerindeki kutuları doğum gününüzden birkaç gün öncesi ve sonrasını seçip rapor oluşturduğunuzda sadece doğum gününüze odaklı transitlerinizi görürsünüz. Örnekte 23 Şubat 2011 - 22 Kasım 2011 tarih aralığı seçilidir. Rapor bu aralıktaki transitlerin belirlenmesi ile oluşturulur.

2. Tarihler: Transit tarihlerinin sıralanmasını artan veya azalan olarak seçmenizi sağlar.

3. Açı Payı: Bu seçeneği 2 derece olarak değiştirdiğinizde transit etkilerin zayıf olarak başladığı ve sonlandığı dönemleri görebilirsiniz.

4. Transitler: Bu seçenek ile aşağıdaki 4 farklı gezegen grubuna ait rapor elde edebilirsiniz. Ay Transitleri ilk 3 raporda yer almamaktadır.

Kısa & Uzun: Güneş, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluto Transitleri.
Kısa: Güneş, Merkür, Venüs ve Mars Transitleri.
Uzun: Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluto Transitleri.
Ay: Ay Transitleri.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 2

Rapor indirme sayfasında, yukarıdaki 4 raporu sıra ile oluşturup indirebilmeniz için butonlar bulunmaktadır.

5. Natal Gezegen Ev Sonunda: Bir evin son 6 derecesine giren gezegenin bulunduğu ya da sonraki evde yorumlanması seçeneğidir.

6. Temel Astroloji Eki: Temel Astrolojii bilgileri içeren bir kitapçıktır. Raporunuza isteğe bağlı olarak ekleyebilirsiniz.

7. İndirme: Raporun kullanılan cihazda açılmasını sağlar.

8. QR Kodu: Raporun farklı bir mobil cihaza kolayca transfer edilmesini sağlar.

9. Forma Geri Dön: Belirlenen rapor seçeneklerin değişmeden ana forma geri dönülmesini sağlar.

• Astrorehber Transitler Astroloji Raporu sitemizde 24 Ekim 2006 tarihinden beri sunulmaktadır. Astrorehber son güncellemelere Astrorehber Duyurular sayfasından ulaşabilirsiniz.

Astrorehber Hakkında
Astrorehber® Türkiye'nin ilk Astroloji yazılımıdır. Yetişkinler, çiftler ve çocuklar için, doğum, ilişki ve gelecek kategorilerinde; iki temel ve altı profesyonel olmak üzere toplam sekiz farklı Astroloji raporu hazırlayabilmektedir.
  • 270

Etiketler

astrorehbertransit raporuastroloji raporu