Astrorehber Transitler Astroloji Raporu - Rapor Oluşturma

Türkiye'nin ilk Astroloji yazılımı Astrorehber® tarafından üretilen Astrorehber Transitler Astroloji Raporu, çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip benzersiz bir rapordur.

Astrorehber® Astroloji raporları satın alındığı tarihten itibaren 12 ay boyunca hesabınızda saklanmaktadır. Raporların özellikleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Analizin odaklandığı gezegenlerin seçimi ile 4 farklı rapor elde edilebilmektedir. Aşağıda raporların tüm özelliklerinden yararlanılmasını sağlamak amacıyla rapor oluşturma ve indirme konusunda bazı bilgiler bulunmaktadır.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 1

1. Kart Rengi: Rapordaki doğum kartının rengini seçmenizi sağlar.

2. Kart Biçimi: Rapordaki doğum kartının biçimini seçmenizi sağlar.

3. Yazı Tipi: Raporun yazı tipini seçmenizi sağlar.

4. Astroloji Eki: Temel Astrolojii bilgileri içeren bir kitapçıktır. Raporunuza isteğe bağlı olarak ekleyebilirsiniz.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 2

1. Tarih Aralığı: Rapor oluşturma sayfasında analiz aralığı değiştirilebilir. Örneğin tarih barı üzerindeki kutuları doğum gününüzden birkaç gün öncesi ve sonrasını seçip rapor oluşturduğunuzda sadece doğum gününüze odaklı transitlerinizi görürsünüz. Örnekte 22 Nisan 2011 - 11 Eylül 2011 tarih aralığı seçilidir. Rapor bu aralıktaki transitlerin belirlenmesi ile oluşturulur.

2. Tarih Sırası: Transit tarihlerinin sıralanmasını artan veya azalan olarak seçmenizi sağlar.

3. Açı Payı: Bu seçeneği 2 derece olarak değiştirdiğinizde transit etkilerin zayıf olarak başladığı ve sonlandığı dönemleri görebilirsiniz.

4. Transitler: Bu seçenek ile aşağıdaki 4 farklı gezegen grubuna ait rapor elde edebilirsiniz. Ay Transitleri ilk 3 raporda yer almamaktadır.

Ay: Ay Transitleri.
Kısa: Güneş, Merkür, Venüs ve Mars Transitleri.
Uzun: Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluto Transitleri.
Kısa & Uzun: Güneş, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluto Transitleri.

Seçenekler işaretlenip Rapor butonuna basıldığında aşağıdaki diyalog belirir. Bu aşamada Başlat butonuna basmadan önce diyalog kapatılıp seçenekler değiştirilebilir.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 3

Başlat butonuna basıldığında aşağıdaki rapor oluşturma diyalogu belirir ve Rapor işaretlenen seçeneklere göre oluşturulmaya başlar.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu Oluşturma - 4

Rapor oluşturma işlemi tamamlandığında aşağıda diyalog belirir. Buradan raporunuzu indirebilir, QR kod ile farklı bir cihazda açabilir, e-postanıza yönlendirebilir ve doğum kartını tek başına resim olarak indirebilirsiniz.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu İndirme - 1

1. İndirme: Raporun kullanılan cihazda açılmasını sağlar.

2. QR Kodu: Raporun farklı bir mobil cihaza kolayca transfer edilmesini sağlar.

3. E-postama Gönder Raporun kayıtlı e-postanıza gönderilmesini sağlar. 4 farklı raporunuz bulunmaktadır. Her bir rapor seçenekleri ayarlanarak ayrı ayrı oluşturulup e-postanıza iletilebilir.

4. Doğum Kartı Astrorehber® tarafından çizilen renkli doğum kartının tek başına indirilmesini sağlar.

Astrorehber Transitler Astroloji Raporu İndirme - 2

• Astrorehber Transitler Astroloji Raporu sitemizde 24 Ekim 2006 tarihinden beri sunulmaktadır. Astrorehber son güncellemelere Astrorehber Duyurular sayfasından ulaşabilirsiniz.

Astrorehber Hakkında
Astrorehber® Türkiye'nin ilk Astroloji yazılımıdır. Yetişkinler, çiftler ve çocuklar için, doğum, ilişki ve gelecek kategorilerinde; iki temel ve altı profesyonel olmak üzere toplam sekiz farklı Astroloji raporu hazırlayabilmektedir.
  • 686

Etiketler

astrorehbertransit raporuastroloji raporu